Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Barátom állandóan sexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátom állandóan sexelni akar velem. Ez normális h ennyire kanos? :D

Figyelt kérdés

2.5éve járunk és az utobbi idöben nagyon sexmániás lett de annyira h kezd zavarni és azt hiszem h ennyi idö után csak azért van velem, h szexeljünk..

pl van mikor nagyon nincs kedvem mert teljesen el vagyok havazva és amikor találkozunk már egyből azt akarja..pl tegnap is elmentem hozzá ugy volt megbeszélve h 5körül megyek de mondtam neki h megyek még nagyapámhoz akinek a 70. szülinapja volt és maradtam nála 1orát és ezen tök összeveszett barátom h mér csak 6kor értem oda..tök összevesztünk utána hirtelen már csak ennyit mondott h na gyere ide és egyböl elkezdett vetköztetni meg minden..pedig én nem akartam tegnap mert haragudtam rá ha meg azt mondom h nem akkor megsértödik..ez normális?


2010. jún. 13. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert csap.
2010. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is mindig azt akarok :X Sztem ez oké :P
2010. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
mert csap?
2010. jún. 13. 15:12
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem, ez egyáltalán nem normális.
2010. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
oké én is szeretek de egy idö után mindennap és egy nap töbször is...:Dazért pihenhetne
2010. jún. 13. 15:13
 6/14 A kérdező kommentje:
és megtudod magyarázni h miért nem normális?
2010. jún. 13. 15:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Teljesen Normális:)
2010. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez még mindig normális és a törvény sem tiltja
2010. jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem normális. Te a leírtak szerint a babája vagy, az se érdekelné, leszakadna az egyik karod, észre se venné, és már reszelne is. Te csak ara kellesz neki, de nagyon.
2010. jún. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Minden pasinak más az "étvágya"... Az én barátomnak pl. bőven elég napi egy, de van, hogy 3 napja nem találkoztunk, és akkor sem mászik rám, tegnap is inkább sétálni és beszélgetni akart. :D Nálunk pl. én vagyok a "kanosabb" :D Ha a barátod eddig is ilyen volt, akkor oké, ha viszont csak az utóbbi időben lett ilyen, akkor az nem biztos, hogy normális :S Talán megpróbálhatnád megbeszélni vele, hogy hogyhogy az utóbbi időben folyton csak szexelni akar, és elmondhatnád neki, hogy néha inkább csak egy ölelésre vágysz, amikor együtt vagytok, vagy hogy mást is csináljatok, ne mindig csak azt, mert Te nem tudod élvezni, ha Rád erősletit. Ha igazán szeret, akkor megéri. 19/L
2010. jún. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!