Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 26 éves srác vagyok. Jólelkű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves srác vagyok. Jólelkű, kedves, rendes, figyelmes, stb. Állítólag nem is nézek ki rosszul, minden barátnőm eddig kiváló "elbánásban" részesült minden téren.Mi az oka, hogy nem sikerül mostanában?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég nehezen ismerkedek sajnos, ha sikerül, akkor a kapcsolat nem lesz tartós.

Vajon miért nem kellek senkinek??? Lányok válaszát várom főleg.


2008. okt. 29. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnél is hasonló helyzet. Ő tulságosan kimutatja az érzelmeit, már szinte megfojtja bnőjét a szerelmével. Akár ezis elhet gond! Az pedig hogy nehezen ismerkedsz talán az eddig ért csalódások miatt lehetséges!
2008. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy ne görcsölj rá! a lányok megérzik(ha tudat alatt is)h félsz és görcsölsz! szerintem hanyagold kicsit a témát és a szerelem majd jön magától!Sok sikert!
2008. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy érzem hogy talán az lehet a gond hogy túlságosan kimutatod a dolgokat. Meg hogy most éppen ezen görcsölsz .Lazits, ne csajozz most inkább, ne is gondolj rájuk, és hidd el minden jönni fog újra magától. csak hagyj magadnak most egy kis időt, hogy a csalódások ne befolyásoljanak.
2008. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én fiún vagyok és ugyyanebben a cipőben járok mint te ! Ne mutasd ki az érzelmeid, és ne hajts rá senkire... Jönnie kell magától, viszont egy idő utűn ha nem sikerül kezdd el magadtól szerintem a csajozást. Én 3 éve húzom.
2008. okt. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de általában ezek a típusú fiúk a legunalmasabbak...Egy nőnek pezsgés, szerelem kell, egy olyan férfi aki felforgatja az egész világukat.

Petranova

2008. okt. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!