Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mit gondoltok? :S

Figyelt kérdés

baj,ha egy lánynak gyerekes a testalkata és az arca? mármint ilyen 17-18 évesen is...szóval hogy fiatalabbnak néz ki a koránál :S

gyerekes testalkat : kicsi mell,hozzá alacsony termet,vékonyság.

mennyire hátrány ez?:S


2010. jún. 12. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Az alacsony termet az nem baj, az aranyos:) De a vékonyság szerintem nem olyan jó(persze attól függ, mennyire vagy vékony), a gebe csajokat általában nem szeretik a pasik. Kicsit hízzál, a nőies alak nagyon jó!
2010. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most még talá hátrány, de ha van egyértékes belsöd, akkor tökéletesen tudod kompenzálni, ugyanis nem minden a külsöség. Másrészt, gondolj csak bele, majd 30 évesen azt mondják, hogy 25 vagy, úgyhogyszerintem ez jobb mint az ellenkezö eset.
2010. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem hátrány, tud kifejezetten vonzó lenni, ha nem vagy túl vékony és szép az arcod :)
2010. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

pedofilbarát-- kössz ez megnyugtat:'D

hát nem vagyok anorex, normálisan eszek de valahogy nem tudok hízni, bár ez inkább genetika,anyum is ilyen volt...

erre én is gondoltam,hogy ha olyan 25 leszek akkor max 20-nak nézek majd ki.Akkor még okés lenne.

2010. jún. 12. 22:23
 5/10 A kérdező kommentje:

hm úgy látszik törölték azt a kommentet :D akkor mind1.

De azért még jöhetnek válaszok :)

2010. jún. 12. 22:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Engem 17 évesen az orvosom 14-nek nézett! Még meg is lepődött, mikor mondtam mennyi vagyok. De szerintem nem gáz (én nem tartom annak). Legalább fiatalabbnak néznek (ez később nagy előny) és a legtöbb srácnak bejön.

17/L

2010. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én vékonyabb vagyok az átlagnál 165/48 kg.szeretnék hízni de nem megy,bár nekem az a szerencsém,h nagy mellem van az alakomhoz képes (90/b)meg h 17 évesen 20 évesnek nézznek,ennek örülök,de nagyon szeretnék hízni:(csak nagyon nehezen megy:( de sokan szeretik az alacsony,törékeny lányokat:)
2010. jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem bejön! :D Már csak azért is mert én is alacsony vagyok, és általában fiatalabbnak is néznek. :D Bár kicsit durva volt mikor 21éves voltam és 1 csaj nem akarta elhinni, mert "szerinte 16nál nem lehetek több, de max 17". Csak személyivel tudtam meggyőzni. XD Így aztán egyáltalán nem zavar ha hozzám hasonló csajhoz van szerencsém. :D


"életművész"

2010. jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

a vékonyság nagyon nem jó. Tegnap összespanoltam egy sráccal, ráhajtotta a fejét a vállamra és azt miondta: te nem lennél jó fekvőpartner, qrva csontos vagy.

szóval nem szeretik azt ha egy lány csont és bőr, a közhiedelemmel ellentétben x)

18/L

2010. jún. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Csont és bőr ugyan nem vagyok,normális vékony vagyok még sem tudok hízni. Bár tudom a pasik inkább a nőies idomokat szeretik.

Az orvosom nézett már 14 évesnek, akkor voltam 17 éves x)

2010. jún. 12. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!