Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Oké, lássuk a helyzetet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oké, lássuk a helyzetet. Előre mondom, sz*r az egész! Szerintetek mi a helyes?

Figyelt kérdés

1. a lányt szeretem, jól megvoltunk, hazudtam, megharagudott... próbálom kijavítani hónapok óta, de...

2. volt neki egy barátja, aki ellenem hangolta...

3. van neki egy rokona, aki utál...

4. már a szülei is ellenem vannak...

5. haverjai is ellenem vannak...

6. lakhelyén kb. közellenség vagyok...

7. ott tartunk, hogy ezeknek hála a lány már azt is tagadja, hogy valaha ismert...

8. szeretem a lányt, úgy, mint még soha senkit...

9. sem neten nem hajlandó szóbaállni velem, ha személyesen keresem fel, pajzsnak használja barátjait, rokonait, elmenekül...


szóval... erről van valaknek véleménye? nem, nem akarok lemondani róla, szeretem. félek, most már nagyon meredek dolgokat fogok csinálni...


2010. jún. 12. 13:51
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
és ha még érez valamit a lány? mert nagyon úgy tűnik... akkor mi van?
2010. jún. 12. 14:36
 22/29 anonim ***** válasza:

Azok után, hogy nem akar veled beszélni, kidobja a virágot, amit küldesz, MIÉRT gondolod, hogy érez valamit irántad???


Maximum haragot és utálatot, esetleg némi undorral fűszerezve.

2010. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
mert... gyanús, sokat gondol rám, sokat beszél rólam másoknak...
2010. jún. 12. 14:49
 24/29 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem csodálom, hogy nem akar egy ilyen agresszív, arrogáns hülyegyerektől semmit....hagyd békén szerencsétlent, csodálom, hogy nem hívta még rád a rendőrséget...ha pedig annyira szeretnéd, akkor nemcsak magaddal törődnél. Nem veszed észre? Egyfolytában csak "én, nekem ez kell, azt akarom", mindig csak magadat tolod a középpontba, le se sz@rod, hogy szegény lány mit (nem) akar...
2010. jún. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Lehet ezek alapján amit irsz, vagy majdnem biztosishogy szeret még, igazamvan?

De kidobja a virágod, nem áll veled szóba...

Ezt nem lehet kijavítani már! Elcseszted, fogd fel. És, ha szereted a lányt nem kínzod tovább, hanem negeded, hogy továbblépjen!

2010. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

ha nem is szeret, valamilyen szinten kötődik még hozzám... de ha tudom, hogy ha engedne, újból minden jó lehetne, akkor miért hagyjam, hogy a "büszkesége", vagy nem is tudom, hogy fogalmazzak, megakadályozza ezt?

amúgy meg nem vagyok én agresszív, meg arrogáns, heves vagyok, max.

2010. jún. 12. 15:04
 27/29 anonim ***** válasza:

hallod adok neked egy tuti tippet.... szerezz be egy elektromos gitárt menj a házuk alá egy mikrofonal + erősítővel én énekeld el ezt a számot neki: http://www.youtube.com/watch?v=B1j_vyQrWO4

ha nem dobja le rögtön a bugyiját akor sosem fogja;)

2010. jún. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Eláruljam a titkot? A szerelemben benne rejlik a megbocsátás képessége. Ő most szenved, de ha szeret, túl fog lépni, és megbocsájt. Ha nem, akkor viszont sose szeretett igazán. Szép, hogy így küzdesz, de nem biztos, hogy a lány érdemes rá. Eléggé összerakott emberkének tűnsz, nem ülsz a seggeden, mindent megteszel, hogy megbocsásson. És ennyi. Ha nem megy, akkor ott a vége.
2010. jún. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez nem az a hatalmas nagy szerelem. Sehol nem szerepel az "ő", mindenhol csak te. Ez így nem működik.
2010. jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!