Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Oké, lássuk a helyzetet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oké, lássuk a helyzetet. Előre mondom, sz*r az egész! Szerintetek mi a helyes?

Figyelt kérdés

1. a lányt szeretem, jól megvoltunk, hazudtam, megharagudott... próbálom kijavítani hónapok óta, de...

2. volt neki egy barátja, aki ellenem hangolta...

3. van neki egy rokona, aki utál...

4. már a szülei is ellenem vannak...

5. haverjai is ellenem vannak...

6. lakhelyén kb. közellenség vagyok...

7. ott tartunk, hogy ezeknek hála a lány már azt is tagadja, hogy valaha ismert...

8. szeretem a lányt, úgy, mint még soha senkit...

9. sem neten nem hajlandó szóbaállni velem, ha személyesen keresem fel, pajzsnak használja barátjait, rokonait, elmenekül...


szóval... erről van valaknek véleménye? nem, nem akarok lemondani róla, szeretem. félek, most már nagyon meredek dolgokat fogok csinálni...


2010. jún. 12. 13:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Lehet nem kellet volna hazudni annak akit szeretsz, hm?
2010. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
lehet, b*ssza meg, lehet, de nem akartam semmi komolyat vele... és nem, nem csak "szórakozni" akartam vele... dumálni, haverkodni, ennyi, és abba belefért a hazugság...
2010. jún. 12. 14:02
 3/29 anonim ***** válasza:
De miben hazudtál? Mert ha ez "haverkorotokban" történt, akkor nemértem miért ekkora probléma.
2010. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
ezt a csajt buktad, legközelebb nem hazudsz. Ne is próbálkozz nála, mert beperelnek molesztálásért.
2010. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Egy ideig ne keresd, várj türelmesen, hogy ne tűnjön zaklatásnak és közben hátha elsimulnak benne is a dolgok valamennyire. Aztán később próbálkozhatsz megint.
2010. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

azért, mert beleszerettem és belémszeretett... és mivel elég kemény dolgokban hazudtam...

én sz*rok a perekre! muszáj nekem ez a lány.

2010. jún. 12. 14:06
 7/29 anonim ***** válasza:
Hát, ez a vonat már elment, de remélhetőleg azt egy életre megtanultad, hogy hazudni nem kifizetődő. Ha ennyire barom voltál akkor meg is érdemled.
2010. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
én csak attól f*sok, hogy ha nem jelentkezem, azt hiszi, lemondtam róla... és összeáll másik gyerekkel. mert elvileg már szakított a barátjával...
2010. jún. 12. 14:07
 9/29 A kérdező kommentje:
jó, figyeljetek, őszinte leszek - nekem ez a lány az "igazi", ha lehet ilyet mondani... annyi lánnyal volt már dolgom, de ő valami eszméletlen.
2010. jún. 12. 14:08
 10/29 anonim ***** válasza:
Mondj le róla, semmi értelme. Ha egyszer hazudtál neki, akkor lehet, hogy máskor is megtennéd. Nem csoda, ha nem bízik már meg benned. Ha meg rohangálsz utána, az lesz a vége, hogy elkalapálnak a rokonai... Amúgy meg nem értem mit vagy így kiakadva, nem kellett volna hazudnod neki. Magadnak csináltad a bajt. Továbbá, ha nem akar látni, akkor ne erőltesd, ne menj el hozzá, mert a végén még tényleg zaklatásnak veszi. Ezzel csak magad alatt vágod a fát.
2010. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!