Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen esti programok lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esti programok lehetnek egy esti randin?

Figyelt kérdés

(elnézést a kérdésért csak ahogy ereditleg kérdeztem volna nem engedte)a helyzet az hogy megismertem egy srácot, már tultengenek bennünk az érzelmek és holnap este találkozunk.Lehetséges hogy együtt töltjük az éjszakát.Tudnátok ajánlani valami jo kis programot?Amit kettesben tudunk csinálni.A filmnézés és egyebeket ugymond "kilöve"tudom mibe torkolna:)

elöre is köszi

22/L


2010. jún. 11. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen könnyen egy szép éjszaka lehet a vége, de ha jól értelmezem a kérdésed akkor, nem akarod még, de a hormonjaid már ezt diktálják. Esti programnak, pláne, hogy ilyen sep idö van, biztos valami kellemes sétát, egy kis borozgatást tartanék jónak, vagy egy kellemes hangulatos éttermet.
2010. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én egy romantikus esti sétára tippelnék, és utána mehetne a filmnézés, és a torkollás:D

sok sikert nektek!!!

2010. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tetro ***** válasza:
szerintem ha a srác ezt nem oldja meg maga, akkor jobb elkezdesz cserén gondolkodni :D
2010. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!