Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első randin nekem kell fizetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin nekem kell fizetni :D?

Figyelt kérdés
17/F vagyok, el szeretnék hívni egy lányt randira. Első randi lenne, és egy gyorskajáldába szeretném elvinni. Már az első alkalomnál nekem kell fizetni? : )
2011. szept. 8. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vidd el anyucit is, majd ő kifizeti.
2011. szept. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Hát ez sztem attól függ, hogy hogyan hívod el. Én 2 fajta meghívást vettem észre: Az első "Meghívhatlak egy.." (itt ragaszkodott hozzá, hogy ő fizessen) a másik " Nincs kedved eljönni.." (megegyeztünk, hogy felezünk). Ez persze nem mindenkinél van így. Szerintem a legtöbb lány nem nagyon szereti, ha fizetnek nekik valamit, főleg az első randin.
2011. szept. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Ja, de ha csak dugni akarsz, akkor inkább k***zni menyj, mert az olcsóbbra jön ki.
2011. szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Gyorskajálda... és én azt hittem, mostani barátom kocsmás első randiötleténél furább nem lehet... :D

Mellesleg nem kell. Ha van pénzed és kedved hívd meg. Ha normális a csaj, nem várja el. De miért nem sétáltok inkább valami szebb helyen? Az ingyen van. Én mindig ilyesmiket kezdeményeztem régebben, amíg nem volt pénzünk, s utána álltam a saját részem.

20L

2011. szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyorskajálda... Öcsém, te aztán nagyon értesz a nőkhöz. :D
2011. szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát döntsd el Te, hogy van-e rá pénzed vagy nem! Amúgy úgy illik! De, ha normális a csaj nem feltétlen várja el!

Amúgy szerintem gondolod át a gyors kajáldát, nem biztos, hogy a legjobb ötlet! Mert mondjuk én is szeretem a hamburgert, de nem szeretném, hogy rögtön azt lássa a pasi, hogy hogyan tömöm a fejem! :)

2011. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Most mi a baj a gyorskajáldával ? Volt olyan aki a Tesco-ba akarta elvinni :D
2011. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, neked kéne fizetni, legalábbis szerintem! Illetve én mindig ezt hallottam itthon. Bár, eddig még senki nem ellenkezett...


17/F

2011. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Normálisabb csaj nem várja el, de azért jólesik neki.
2011. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 menta34 ***** válasza:
48%

A rutinos pasik a nő mozdulatából látják, hogy akar-e fizetni vagy sem:) De az arany szabály, hogy ha fizetni akar akkor hagyd rá, ha nem akkor fizess.


Szerintem akár előre is megbeszélhetitek! pl. a bejárathoz közeledve azt mondod neki, hogy figyi lenne egy gyors kérdésem, mert nem szeretném, hogy kínosan érezd megad :) meghívhatlak, vagy fizessünk külön? :)

2011. szept. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!