Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nőnek a fogamzásgátló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőnek a fogamzásgátló miatt csökken a libidója, tényleg a férfi a hülye és nem megértő, ha szexelni szeretne?

Figyelt kérdés
2018. márc. 31. 19:10
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
0%
Ahogy majd lentebb is leírják majd....persze.
2018. márc. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hajlandó gumit is húzni az ügy érdekében?
2018. márc. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hagyja abba a gyógyszert ha súlyos a helyzet.

Akkor már inkább a gumi.

2018. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Hülye csak akkor, ha nem mondja azt a nőnek ilyen helyzetben, hogy hagyja abba a gyógyszert és húz gumit.
2018. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne hülye bármelyik fél is? Váltson másik fogamzásgátló tablettára, vagy konzultáljon a nőgyógyászával másik fogamzásgátló módszerekről. Nem mindegyiknek ugyanolyan a hatása.


Akkor szokták szidni a férfiakat, ha gumióvszert nem akarnak használni semmiképpen, és a párjukra rá akarják erőltetni a tablettát, vagy, hogy ne védekezzenek sehogy, bízzák a „szerencsére”, felelőtlen módon..

2018. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A napokban volt egy ilyen kérdés, és csak olyan válasz jött, hogy lúzer, ha nem bírja a gumit stb. Akkor ilyenkor mit lehet csinálni?
2018. márc. 31. 19:22
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Úgy tudom van férfi fogamzásgátló is.
2018. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem hülye csak értetlen. Nekem a második kapcsolatom volt olyan, hogy a srácnak azonnal lelankadt amint gumit húzott.

Akkor úgy döntöttem, hogy íratok fel fogamzásgátlót, hogy mindenkinek jó legyen.


1 hónap után úgy kiszáradtam tőle mint a sivatag. Hiába használtunk síkosítót belül csak a minimális nedvesség volt, nagyon fájt a szex.

Írattam fel kevesebb hormontartalmút. Attól "csak" migrénem és folyamatos hányingerem volt.

De a srác semmit nem próbált meg segíteni. Nem hagyta csökkentette a napi cigi adagját nem jött el velem sportolni, a végén már kutyát sétáltatni sem járt el, így az ő kutyáját is én vittem el az enyéim mellett.


De szexelni meg akart, leültem megbeszélni vele a dolgot, de kicsit értetlen volt. A végen én jöttem ki rosszul, hogy a sporttal meg a cigi csökkentéssel meg akarom változtatni.

2018. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Úgy látom sok pasasnak nem tetszik,hogy ők is bekaphatnak egy ugyanolyan bogyót mint a nők. De ha ők hisztiznek,akkor az rendben van :D Nagggyon férfias ;)
2018. ápr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lúzer.


Exem is erőltette a fogamzásgátlót, és nem fogta fel, hogy NEM szedhetek hormonális dolgot a pajzsmirigyem miatt... a gumi "neki nem jó", "nem tud elélvezni", "nem áll fel", stb.

Érdekes, a páromnak semmi baja nincs a gumival, mert nem hisztizik rá, megérti, hog hiába lenne kényelmesebb a bogyó, spirál, ha nem szabad.

2018. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!