Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés

na az a helyzet h. megismertem egy srácot itt a neten kb 1 éve,azóta sem találkoztunk,de én láttam élőben a sulink előtt,amikor még a volt barátnőjére várt,de ő nem vett észre.nem tudom h. össejöjjek-e vele mert ő akarja de én nem vagyok benne biztos.ő olyan laza tipus,dj-zik is én meg nem vagyok az olyan bulizós.olyat hallottam erről a srácról h. volt egy barátnője,akivel lefeküdt és utána ott hagyta(ezt a csaj mondta nekem mert ismerem).de szerintem ő már nem ilyen.lehet h. hiszékeny vagyok?végülis már annyira ismerem meg sokat beszélünk is.unokatesóm meg ismeri ő mondta h. jófej meg minden.hát nem tudom mit csináljak!!??sokat beszélünk msn-en ezzel kapcsolatban és mindig irja h. jó lenne egy normális barátnő akivel beszélgethet stb..és utána irja h. én na most akkor?félek h. engem is csak le akar fektetni és otthagy de mondta h. vannak ilyen pasik de ő nem olyan.na segitsetek h. próbáljak vele járni vagy ne.én 18 vagyok ő 19.de ugy aranyos végülis

nem tudom mit tegyek


2008. okt. 28. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Járj vele
2008. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én megpróbálnék.Ártani nem árthat, másnem szexelsz egy jót.Ne fogd fel tragikusan.Ahogy leírtad tök buli lenne az egész.Járhatnál partyzni,és kitudja lehet meg se csalna.De mindegy ide ki mit ír, csak te ismered.Te tudod mennyire megbízható.Szóval fel a fejjel.Ha meg nem akarsz vele szexelni, mert azt hiszed csak azt akarja és dob, akkor már eleve rossz az egész.;)Sok sikert.
2008. okt. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,akkor próbáljam meg?lehet megkéne mert tényleg helyes is meg ugy szimpi csak ez miatt félek majd eldől mi lesz.

KÖSZI kedvesek vagytok:D

2008. okt. 28. 13:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit.Sok sikert.Remélem hosszú távú lesz!;)
2008. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én is és jól kijövünk majd:)
2008. okt. 28. 13:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Már csak azért is tuti, h határozatlan vagy, mert tök idegen, sosem látott emberektől várod el, hogy döntsenek az életedben... nézz körül és értékeld a helyzeted. Mert úgy fognak az orrodnál vezetni, ahogy nem szégyellnek.
2008. okt. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 probat meger ,nem halsz bele, s ha nem tetszik ott hagyod, de ismerd meg , s ha nem olyan mint ahogyan azt te szeretned , akkor nem erdemes tovabb folytatni majd vele !
2008. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2008. okt. 29. 11:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha kiderül, hogy csak le akar fektetni, akkor legfeljebb egy picit csalódsz. Ahogy feltetted a kérdést, nem féltelek, hogy belemész idő előtt olyanba, amit nem akarsz. Hogy ne kelljen csalódnod, csak óvatosan, lassan bízz meg egy ilyen srácban...
2008. okt. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi
2008. okt. 30. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!