Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert szakit egyre tobb fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szakit egyre tobb fiu email-ban vagy SMS-ben a baratnojevel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 22:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ne általánosítsatok, a lányok 80%a sem különb!!!

engem 3x dobtak msnen, smsben....

(xx/f)

2010. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Engem is emailben intézett el a barátnőm. Tényleg kár általánosítani.
2010. jún. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
45%
Mert olcsóbb mint a fogorvos.
2010. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

én nem tudom ki hogy van ezzel, de én speciel a párommal soha , de soha az életben nem email-ezek, nincs msn, iwiw stb, gyűlölöm személytelen dolog !

az igazi face to face híve vagyok !

és igen jellemző fiúkra , lányokra egyaránt, a jellemtelen emberekre, akik három értelmes mondatot nem tudnak elmondani szóba !ez a menő a mai fiataloknál,haza sem ér már ül a gép elé, beszélni meg tud értelmesen, nem tudnak kommunikálni !

régen nem volt ilyen , nem volt már 7 -8 éves kisiskolás kezében telefon, de még a 16 éves kezében sem !Megbeszélték, hogy holnap találkoznak és nem volt sms , hogy bocs baby, de nem gyere, mert vége !

2010. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

OFF az utolsónak:

Azért egy távkapcsolatban sokszor nagyon jó dolog tud lenni ez a modern technológia, még ha sok hátránya is van a személytelenség miatt. :(

2010. jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

00:14

igazad van teljes mértékben egy távkapcsolatban nagyon jó dolog , hogy ha már nem lehettek együtt, tudtok kommunikálni, DE feltételezem, nem msn írogatsz a párodnak kapcsolattartás céljából, hanem webkamera ,mikrofon ?!ja és feltételezem, hogy nem 15 éves vagy! Nem akarom a 15 éveseket sem leszólni, mert vannak kivételek, de én azt tapasztalom, hogy a többségük tényleg nem tud kommunikálni, nem tudja magát kifejezni és lássuk be ehhez sok köze van az internetnek, hogy msn előtt ülnek napi 4-5 órát, és ezzel sem lenne semmi bajom, Ha nem írogatnának szleng, hanem beszélnének ! Ugyancsak tapasztalatból mondom, hogy az idősebbek 17-18 éveseknél is ezt tapasztalom, mivel másodállásban egyetemen tanítok jogászokat , elsősöket és bizony szóbeli vizsgán, hát ne tudjátok meg..... !

De a kérdésre válaszolva én nem szép dolognak tartom, hogy együtt van két ember, szereti egymást, mivel akkor miért lenne együtt? mégha nem is volt az a hűűű, de nagy Love, akkor is nem érdemel annyit a másik, hogy ha nem is nézek a szemébe , mert ugye nem merek , akkor is legalább személyesen mondjam el neki , hogy nem működik, vége ?!

Neked pedig kitartást kívánok a távolsi kapcsolatodhoz, nem lehet könnyű !

További szép napot mindenkinek !

2010. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Már vége van. De amíg tartott jó szolgálatot tett az internet. Persze videó és hangátvitellel kombinálva ha lehet. És igen, bőven 20 felett vagyok már pár évvel. :)

A személyes találkozásnál tényleg nincs jobb, ez igaz. Mégis muszáj valami enyhítő annak, aki épp a körülmények miatt távkapcsolatban van.

2010. jún. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!