Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor felejtem el végre?

Figyelt kérdés
Bnőmmel akivel 1,5évig voltam együtt már több mint fél éve szakítottunk.Ő volt az első igazi bnőm is.Még mostis hiányzik és legszivesebben újrakezdeném de tudom hogy már ez nemlehet.Azóta csak rövid kapcsolataim voltak....Ha lenne egy normális kapcsolatom lehet elfelejteném végre?
2010. jún. 8. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Te nem is akarod elfelejteni szerintem :)

Csak bemagyarázod h igen, de úgy állsz hozzá, hogy nem fog menni.. igaz?

Először magadban döntsd el, hogy menne-e, hogy elfelejtsd. (Természetesen menne, ha eléggé akarod.)

Ha nem akarod, szerintem nyugodtan keresd fel, hátha lehet még valami (,de ebbe ne éld bele magad!)

2010. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan, hogy csak egy emberhez ragaszkodtam, mert azt hittem, ő a legjobb nő a világon. Aztán megismertem, megszerettem új embereket, így elmúlt ez a dolog. Ne ugorj bele csak azért kapcsolatba, hogy elfelejtsd a régit, mert ha rágörcsölsz, annál kevésbé fog menni...
2010. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem csak azért akarok új kapcsolatot..... Amugy szoktunk beszélni és anno is ő szakított velem és hetekig próbáltam hátha viszatudom szerezni nemsikerült és utána összejött valakivel azóta is azzal van igaz mostanában sokat vitatkoznak de aztmondta szereti őt szóval ez nemjó meg ugyse lenne sajna olyan mint régen.
2010. jún. 8. 15:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Hagyj magadnak időt!Gyászold meg rendesen, szomorkodd ki magad. És ha mindezzel megvagy, akkor lépj tovább. Fejleszd magad, tanulj, ismerkedj, kalandozz, tapasztalj. De ne hajtsd a szerelmet, jön az magától. :)
2010. jún. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ha én nemkeresem akkor engem tuti nemtalál meg :D Szóval ha csak ülök a seggemen tuti nemlesz bnőm :P
2010. jún. 8. 15:29
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem fontos h tudasd vele mi a helyzet. egy probat meger a te lelki nyugalmadert.


miert szakitott veled?

2010. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mert hogy már nem szeret úgy mint szeretett szóval kb csak úgy mint egy barátot.....
2010. jún. 8. 18:44
 8/9 anonim ***** válasza:
utolso vagyok, bocs h nem irtam hamarabb. van valami fejlemeny?
2010. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Inkább hagyom tudom hogy nemlehet semmi ez biztos :) Am azért szakítottunk mert hogy már nemszeret úgy...inkább csak mint egy barátot
2010. jún. 12. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!