Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem felejtem el végre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem felejtem el végre?

Figyelt kérdés

2 éve szerelmes vagyok egy fiúba. másfél éve jártunk párhónapig én teljesen bele zúgtam. még mindig nem tudom elfelejteni. én annyira szeretem :'(

barátok maradtunk, rendszeresen beszélünk. ő már azt hiszi, hogy én már nagyon rég túl vagyok rajta, de nem. ma mondta, hogy ki van, hogy mert nem jött össze neki egy lánnyal. én teljesen kibuktam. Miért szeretem még mindig?Miért nem tudom elfelejteni? És hogyan tudnám elfelejteni? Kérlek segítsetek mert már 2éve szenvedek egyedül és senkinek se beszélek róla. Nagyon szeretem :'(


egy szomorú lány..


2010. szept. 29. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond el neki hogy még szereted
2010. szept. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem megy. Ő már egy éve azt hiszi túl vagyok rajta, de ma kiderült, hogy nagyon nem. Ő nem szeret. Meghalnék most a legszívesebben.. Annyira rossz :'(
2010. szept. 29. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Szakíts meg vele minden kapcsolatot. Hidd el, könnyebb lesz!
2010. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én mikor ilyen helyzetben voltam, zenét hallgattam eljártam futni, sakkoztam. Mindent csináltam, csak hogy ne gondoljak rá. És ki tudja, kibe ütközöl futás közben? Vagy myvipről ki vesz fel téged msnre? Hidd el, később még jönni fog, de addig is élvezd az életet. Nem szabad hogy emiatt csüggedj! Minden nap érték! Egy pár év múlva, sokat változtok majd mind ketten, és lehet, majd akkor fogsz neki megtetszeni! De ki tudja, hogy neked akkor nem lesz-e már valaki? ( én már voltam így)

L/17

2010. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!