Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő, ha csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha csak azért fekszek le valakivel, mert csak a szexuális vágyaimat akarom kielégíteni?

Figyelt kérdés

Most lett vége egy elég komoly kapcsolatomnak.2 évig tartott.Ha valakivel össze jövök,érzem magamban,hogy nem tudnám és nem is tudom szeretni.Ez normális?Mintha semmi féle érzelem nem lenne bennem...

Pedig nem szeretem már exemet.

2 évig szar volt vele a szex,de szerettem csak ezért voltam vele együtt,elfogadtam. Most valamilyen szinten kiélem magam szex terén.

Veletek volt már ilyen,hogy egyszerűen nem tudtatok bele szeretni senkibe,hiába volt álmaitok pasija?Nem értem magam...Lehet,hogy időre van szükségem?Nem akarom kihasználni a pasikat meg semmi,csak egyszerűen ezt érzem,hogy nem tudok szeretni!Mintha kiöltek volna belőlem minden érzelmet!De nemi életre meg szükségem van.

21 éves nő


2010. jún. 8. 12:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nézd,az évszázadok alatt meggyökeresedett nézeteket nagyon nehéz megváltoztatni!

Ne legyen ebből semmi problémád, az együttlétetek csak rád és a partneredre tartozik.Érezd jól magad!

30/F

2010. jún. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor elítélendő, hogyha kihasználod az illetőt, tehát ha ő komolyan gondolná és te hitegeted hogy te is komolyan gondolod, közben pedig csak szex lenne részedről.

20f

2010. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Tudasd a másikkal hogy csak a sex miatt vagy vele és akkor elkerülöd a férreértéseket és nem bántod meg.Szerintem amúgy semmi baj nincs ezzel,fiatal vagy ,kívánod a sex-et,És ahogy írtad nem fűvel fával.Eljön majd az idő amikor belép az életedbe a nagy Ő,addig meg ne másoknak akarj megfelelni hanem azt tedd ami neked a legjobb.Ha zavar hogy ribancnak tartanak akkor nem kell az életviteled mások orrára kötni.

27/lány

2010. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan ismerősöm, akit nem szeretek, nem hogy szerelmes lennék, viszont nagyon jó vele a szex, és ő is ugyanígy gondolja


Nincs semmi baj veled!

Add meg a számod, és elmondom miért! ;-)

2010. jún. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Üdv!


Dettó. 3 évig volt egy 30 fölötti pasim, komoly kapcsolatbna éltünk. Nem nyújotott semmit az ágyban, úgy értem vacak volt, de szerettem.

Most arra vágyom, hogy egy 20-on éves pasim legyen, aki bepótolja az elmúlt 3 évet velem, de csak szex. Viszont nem vagyok ebben jártas, hogyan találjak rá, hogyan mondjam el neki, hogy bocsi, csak szex. Nem vagyok ribanc, mert egy állandó szexpartnert akarok, nem lennék mással.

2010. jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Én ugyanebben helyzetben vagyok. Nem menne a szerelem, de a szex kell. (Nem vagy ribanc, aki ezt írja, annak a leg nagyobb álma, hogy keféljen, és szimlán irigy, hogy van, akinek összejön.)

A védekezésre figyelj. Szerintem is jó módszer egy állandó szexpartner. Úgyis érzed majd, amikor már készen állsz többre, addig pedig Carpe Diem!

2010. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

akkor nem csak én vagyok így, hogy 3 évig éltem úgy egy kapcsolatban, hogy minden jó volt csak a szex volt pocsék és én is azért voltam vele,mert szerettem !

Fájt a szakítás, de nem láttam értelmét tovább és bizony én is úgy felejtettem, hogy egy ismerős sráccal szexeltem egy párszor, de tudta ő is én is ez csak szex !!!!!

Nem ítéllek el, tégy úgy ahogy neked jó és a szerelem majd jön,ha nem várod !

24/L

2010. jún. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!