Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő, ha csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha csak azért fekszek le valakivel, mert csak a szexuális vágyaimat akarom kielégíteni?

Figyelt kérdés

Most lett vége egy elég komoly kapcsolatomnak.2 évig tartott.Ha valakivel össze jövök,érzem magamban,hogy nem tudnám és nem is tudom szeretni.Ez normális?Mintha semmi féle érzelem nem lenne bennem...

Pedig nem szeretem már exemet.

2 évig szar volt vele a szex,de szerettem csak ezért voltam vele együtt,elfogadtam. Most valamilyen szinten kiélem magam szex terén.

Veletek volt már ilyen,hogy egyszerűen nem tudtatok bele szeretni senkibe,hiába volt álmaitok pasija?Nem értem magam...Lehet,hogy időre van szükségem?Nem akarom kihasználni a pasikat meg semmi,csak egyszerűen ezt érzem,hogy nem tudok szeretni!Mintha kiöltek volna belőlem minden érzelmet!De nemi életre meg szükségem van.

21 éves nő


2010. jún. 8. 12:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én bevállallak. :)


19F

2010. jún. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
4%
Semmi baj! Az ilyen érzelem nélküli dugóautomatákat hívják úgy h ribanc. Ha téged zavar h ribancnak néznek, akkor bizony baj! Ha nem zavar, akkor semmi probléma, lehet, hogy most csak ki kell élned magad kicsit.
2010. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem lévőhöz. A szerelem miatt meg ne aggódj, vannak, akikbe bele tudnál szeretni, ha nem találod meg őket, akkor nem fogsz senkibe. És ha összejössz valakivel, akibe nem vagy szerelmes és vele szexelsz az járható út számodra?
2010. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Érdekes, ha egy pasi teszi ezt, akkor az egy fasza gyerek, de ha egy nő, akkor máris ribanc? Persze tisztelet a kivételnek, de elég kevés pasival találkoztam eddig, akinek még életében nem volt csak szexről szóló kapcsolata!
2010. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hm. Én is voltam "érzelem nélküli dugóautomata" ahogy a kedves előttem szóló írta, de nem bántam meg.

Arra kell figyelni, hogy kivel mikor hogyan.

Lehetőleg ne legyél egy foglalt pasi szeretője, és ami nagyon fontos, hogy mindkét fél számára tisztázott legyen, hogy miről szól a dolog.

Kellemes időtöltést. :)

JA ÉS MINDIG VÉDEKEZZ!!A nem kívánt terhességnél csak az neccesebb, ha nem tudod ki az apa...:P

2010. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen ebben semmi gáz,főleg ha olyan pasival csinálod aki szintén nem vágyik tartós kapcsolatra csak szexre!Egy állandó szexpartnerre gondolok persze mert mondjuk minden héten mással dugnál az durva volna!:)
2010. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj mindent úgy, ahogyan jónak látod!!!!:)))Ne törődj senkivel! 26/Nő
2010. jún. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

hát egy szex partnerem van.De ő nagyon jó,csak őt se tudnám szeretni...nagyon hasonlítunk

De ha elmegyek bulizni akkor max smárolok egy pasival,ágyba nem bújok vele...de ha a teló számomat kéri akkor elmondom neki,hogy semmi értelme nincs,mert nem éreznék irántad semmit.Ezt belülről érzi meg az ember,hogy kibe tud bele szeretni...én meg most úgy érzem,hogy nem tudnék egy pasiba se bele szeretni...

Am most télleg:

Ha a pasi végig kurja a kocsmát az a helyi kan!

De ha a nő csinálja ugyanezt,hogy végig kurja az egész kocsma,az miért ribanc? Ezt sohase értettem meg...szabad országban élünk...

2010. jún. 8. 12:49
 9/17 anonim ***** válasza:

Miért lennél már ribanc? Nem minden jöttmenttel fekszel le, csak van egy partnered, akivel szexelsz. Gondolom nem kényszeríted, ő is tudja mi a helyzet. Akkor meg?

Akkor lennél ribanc ha minden nap összefeküdnél vkivel...de szerintem nincs ebben semmi.

2010. jún. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Ha a pasi végig kurja a kocsmát az a helyi kan!

De ha a nő csinálja ugyanezt,hogy végig kurja az egész kocsma,az miért ribanc? Ezt sohase értettem meg...szabad országban élünk..."


Jogos, de ez nem kifogás senkinek a ribancságra!!!!

2010. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!