Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne gyűlöljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne gyűlöljem magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem volt még sosem pasim, csak rövidek, mindig "kidobtam" őket, mert egyszerűen szégyelltem magam, hogy ilyen lányra pazarolják az idejük, mint amilyen én vagyok.

Utálom magam, mert csúnya és dagadt vagyok. Inkább az utóbbi.. Igaz, a körülöttem levő emberek (szeretteim) azt mondják nem kellene fogynom, de ez kamu, mert látom a tükörbe a tehenet, mint amilyen én vagyok.

Egy osztálytársam múltkor megjegyezte, ha lefogynék, minden pasi engem akarna, mert szép az arcom. Ja és hozzátette, hogy normálisabb ruhákban járnék (sportosan öltözködöm), vagyis kicsit nőiesebben. Ezzel nem értettem egyet, de mindegy.

Szóval, gyűlölöm a testem, de nincs erőm ahhoz, hogy ne egyek, vagy megválogassam a kaját. Brutális módszerhez kellene folyamodnom.. beszedni valami bogyót, amitől nem kívánom a kaját vagy valami ilyesmi.. Egyszerűen nem bírom megállni, hogy ne egyek.. mondjuk keveset eszem, de akkor este..


Úgy érzem, én lennék a legboldogabb, ha el tudnám fogadni magam, és normálisan néznék ki.

Jelenleg utálok mindent, és mindenkit, nincs kedvem élni sem, pedig korban sem a lázadó típushoz tartozom..


Mit csináljak, hogy legyen akaraterőm a változáshoz? Mit vegyek be?

Kellene egy jó adós csalódás, és lehet nem zabálnék.. :(

Bocs, hogy ide került, de itt hátha válaszol is valaki.

Sziasztok..

|22lány|


2010. jún. 8. 01:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

BMI kalkulátor az adataiddal: 170/70 19-24 között:

Gratulálunk, az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa. A normált testtömeg-indexű emberek várható élettartama a leghosszabb, a táplálkozással összefüggő krónikus betegségek kockázata pedig a legkisebb. Sportoljon, mozogjon minél többet, táplálkozzon egészségesen, és tartani fogja normális testsúlyát.

2010. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
59%

Azon kéne elgondolkodni, és elbeszélgetni valakivel, aki ért is hozzá (én Csernust javasolnám :) ), hogy miért gondolod magad 70 kilósan tehénnek?! Elég sok oka lehet, ezt kéne kideríteni, és aztán jöhet a megoldás. A gyógyszer szerintem nem megoldás, akkor találni fogsz valami mást, ami miatt utálhatod magad. Amúgy meg, vannak pasik, akik inkább jönnének össze veled, mint egy 50 kilós csajjal. De biztos, hogy nem ez az oka.


FS

24/F

2010. jún. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Öt év sportolás és önbizalomhiányod van ??? Mi a fenét számít milyennek látnak mások ???


Van egy 70+ kilós kézialbdás hölgy ismerősöm aki első ránézésre kövérnek látszik. És hihetetlenül boldog párkapcsolatban él egy birkózóval.

Vannak fiatal feszesbőrű jóalakú lányok akik sose sportoltak. Az hamar elmúlik. Egy jószemű pasi tuti tudja majd, hogy az első baba után sem fog nagyot változni az alakod. Isten ments egy olyan lánytól aki egy erősebb ölelésbe belerokkanhat ;p

Ha ilyen rossz színben látod magad akkor a külvilág is negatívan fog hozzádálni. Az okos széparcú lányok amúgy is gyakran picit husik is egyben ;p

2010. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár szerintem nem kellene fogynod, de ha mégis úgy érzed, hogy megszabadulnál néhány kilótól, akkor lenne egy tanácsom. Ne a mennyiségre, hanem a minőségre koncentrálj. Lehet hogy keveset eszel, de ha az sütiből meg sült krumpliból áll, akkor nem fogsz fogyni. A sok szar helyett inkább rágcsálj zöldséget, mondjuk sárgarépát vagy spárgát stb. Ezekből bármennyit ehetsz, mégsem hízol tőle, sőt. Ha nem tudod megállni, hogy megedd a hűtőből a sütit, akkor tegyél róla, hogy ne legyen a hűtőben süti. Ami nincs, azt nem tudod megenni. Ilyen egyszerű. :)


Az önbizalmadra pedig jó "gyógymód", ha szánsz magadra egy órát, amikor nem csinálsz semmit, csak végiggondolod, hogy mi az, amit szeretsz magadon/magadban, és mi az, amit nem. Biztos van olyan tulajdonságod, akár külső, akár belső, amit szeretsz. Ha rossz kedved van, vagy meglátod a tükörben a "nagy segged", akkor gondolj arra, hogy "lehet hogy nagy a seggem, viszont gyönyörű a szemem". Valami ilyesmi. :) Amivel pedig elégedetlen vagy, azon tudsz változtatni.


Remélem tudtam segíteni. :)

2010. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

"lehet hogy nagy a seggem, viszont gyönyörű a szemem"


Ezt ne! Ezzel csak elfojtja a problémát!

Ez nem úgy működik, hogy ami nem tetszik, arra nem gondolok, hanem gondolok helyette valami jóra. Az elfojtásnak sosincs jó vége, és a problémát sem oldja meg.

Azt kell megszüntetni, hogy abszolút ne is gondolja magát tehénnek, ha tükörbe néz. Hogy egy csinos, vidám, kiegyensúlyozott lányt lásson, ha tükörbe néz, és ne legyen semmiféle hátsó, rejtett, elfojtott gondolat, hogy azért valami mégsem stimmel. Szóval ne legyen az, hogy "Csinos vagyok, vidám vagyok, kiegyensúlyozott vagyok, DE..."


FS

24/F

2010. jún. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
10 kilót kéne ledobnod, és semmi gáz. Crossfit kell neked, napi 20 perc edzés, és pár hónap alatt bomba-bige leszel. akkor hívj majd fel...:D
2010. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
A 14:29-esnek üzenném, hogy olvassa el még egyszer amit írtam. Nem azt írtam, hogy csak arra gondoljon, amit szépnek tart magán, hanem azt, hogy értékelje a jó tulajdonságait. Azt is írtam, hogy változtasson azon, ami nem tetszik neki. De ha csak a rosszat látja meg magában, az szerinted mennyivel jobb? Nem tudom te tapasztalatból beszélsz-e, de én igen. Mindig is duci kislány voltam, aztán egyszer csak elhatároztam magam, és 75 kilóról lefogytam 49-re. De hiába fogytam egyre többet, ugyanúgy éreztem magam mint előtte, mert nem azt láttam, hogy vékonyabb lett a derekam, hanem azt, hogy még mindig vastag a combom. De még 49 kilósan is a béka segge alatt volt az önbizalmam, nem jártam sehova bulizni, mindig csak otthon ültem, mert csak a rossz tulajdonságaimat láttam meg magamban. Aztán megfogadtam egy jó tanácsot, és elkezdtem észrevenni azokat a dolgokat, amikkel elégedett vagyok. Továbbra is sportolok és igyekszem lefaragni a maradék kis zsírpárnáimat, hogy szép feszes és izmos legyek, de már nem ülök otthon egész nap és szorongok azon, hogy jaj istenem de szarul nézek ki.
2010. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Én nagyon jól értem, amit írtál.

Csak az a bajom ezzel, hogy hiába gondol a jó tulajdonságaira is, akkor is ott lesz a háttérben a "de". Bizonyos szempontból én is tapasztalatból beszélek. Igaz, én nem "duci" vagyok, de nekem is kevés az önbizalmam. Legalábbis régebben elég kicsi volt, mert nem voltam elégedett önmagammal. És hiába mondogattam magamnak, hogy "jó-jó, így meg úgy nézek ki, de kedves, meg jófej stb. vagyok". Nem az a lényeg, hogy a rosszat lássa magán, hanem az, hogy lássa a rosszat, és azt próbálja megszüntetni. Legyen vele tisztában, élje át, tapasztalja meg, gondolja végig, hogy mi okozhatja (ha kell, kérjen segítséget). Kizárólag a fogyás nem fog változtatni rajta, akkor talál valami mást, amivel nem lesz elégedett. Ahogy nálad is volt. Meg sem lepődtem, mikor olvastam, hogy ugyanúgy érezted magad. Persze, hogy nem változott semmi, mert csak a tünetet kezelted, azt nem tudtad (gondolom), hogy miért alakult ki benned, hogy elégedetlen vagy magaddal. A tünteti kezelés pedig nem elég.


FS

2010. jún. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

És egyébként hogy sikerült lefogynod?

És miért gondoltad azt, hogy neked le kell fogynod?


FS


Amúgy az elhatározásért maximális tiszteletem! :)

2010. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

lol?


170 centi vagy és 70 kiló??????


Normális vagy te? Mi az, hogy tehén vagy? Te még az elhízott kategóriába se tartozol bele!!! Ezt fogd fel.

Te a normál kategória középpontja vagy. Szerintem nekem pszichológus kell inkább, mint valami gyógyszer.


Testtömeg index: Magasságodból 100 -at kivonva a körülbelüli súlyodat kell megkapjad. Neked pont jó. Szóval hagyd abba a tehenezést, és szedjél össze valami pasit, ne dobd el őket, mert seggbe rúglak!!! OKÉ? :)


Amúgy elárulom, hogy a férfiak utálják a gebe nőket. Te pont jó vagy, van mit fogni rajtad. Ennyit erről.


További szép estét.

ui.: Nagyon komolyan mondom, nem vigasztalásképp vagy ilyesmi, de te pont jó vagy.

2010. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!