Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne gyűlöljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne gyűlöljem magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem volt még sosem pasim, csak rövidek, mindig "kidobtam" őket, mert egyszerűen szégyelltem magam, hogy ilyen lányra pazarolják az idejük, mint amilyen én vagyok.

Utálom magam, mert csúnya és dagadt vagyok. Inkább az utóbbi.. Igaz, a körülöttem levő emberek (szeretteim) azt mondják nem kellene fogynom, de ez kamu, mert látom a tükörbe a tehenet, mint amilyen én vagyok.

Egy osztálytársam múltkor megjegyezte, ha lefogynék, minden pasi engem akarna, mert szép az arcom. Ja és hozzátette, hogy normálisabb ruhákban járnék (sportosan öltözködöm), vagyis kicsit nőiesebben. Ezzel nem értettem egyet, de mindegy.

Szóval, gyűlölöm a testem, de nincs erőm ahhoz, hogy ne egyek, vagy megválogassam a kaját. Brutális módszerhez kellene folyamodnom.. beszedni valami bogyót, amitől nem kívánom a kaját vagy valami ilyesmi.. Egyszerűen nem bírom megállni, hogy ne egyek.. mondjuk keveset eszem, de akkor este..


Úgy érzem, én lennék a legboldogabb, ha el tudnám fogadni magam, és normálisan néznék ki.

Jelenleg utálok mindent, és mindenkit, nincs kedvem élni sem, pedig korban sem a lázadó típushoz tartozom..


Mit csináljak, hogy legyen akaraterőm a változáshoz? Mit vegyek be?

Kellene egy jó adós csalódás, és lehet nem zabálnék.. :(

Bocs, hogy ide került, de itt hátha válaszol is valaki.

Sziasztok..

|22lány|


2010. jún. 8. 01:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

szerintem bogyó helyett inkább egy pszichológus segíthetne. azt nem írtam h hány kilo/centi vagy, de ha voltak pasijaid, akkor igazán nem értem mi bajod magaddal. a pasi ha veled van nyilván megvan rá az oka h veled legyen, nem neked kéne eldönteni helyette h feleslegesen "pazarolja az idejét" rád.

a sortos és nem túl nőies öltözködéssel meg nincs semmi baj, add magad az a lényeg. én is 22 vagyok, rajtam is van felesleg, én is sportosan öltözöm, és nem éppen nőiesen, bár már mondták h nem ártana, de ha egyszer nem a stílusom, akkor minek erőltessem magamra? a pasik így is tapadnak, szerintem pedig nincs rajtam semmi extra.. amit viszont már többen mondtak h tetszik nekik az a természetesség..

2010. jún. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
29%

MÚÚÚÚÚÚ....

Boci lány, ajánlom figyelmedbe, meg másokéba is, hogy nem azzal kell fogyni hogy nem tömöd a nagy p*fád, és a teherautó platót megszégyenítő s*ggedet, hanem ahelyett hogy ilyen h*ülyeségeket kérdezel, és a gép előtt ülsz, menj el és sportolj valamit.

ui: A Big mac szájhoz emelése még amerikában sem számít sportnak.

2010. jún. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
5 éve kosarazom..
2010. jún. 8. 01:33
 4/32 anonim ***** válasza:
10%

MÚÚÚÚÚÚ....

Boci lány, ajánlom figyelmedbe, meg másokéba is, hogy nem azzal kell fogyni hogy nem tömöd a nagy p*fád, és a teherautó platót megszégyenítő s*ggedet, hanem ahelyett hogy ilyen h*ülyeségeket kérdezel, és a gép előtt ülsz, menj el és sportolj valamit.

ui: A Big mac szájhoz emelése még amerikában sem számít sportnak.

2010. jún. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
ennyire vagy képes? :D
2010. jún. 8. 01:38
 6/32 anonim ***** válasza:
36%
Bocs kétszer ment. Ez esetben, ajánlom figyelmedbe egy pszichológus felkeresését. A kemény hangnemért elnézést, de kicsit khm H*lye vagy. Önértékelési gond, ha te dobtál több pasit, akkor a pasiknak tetszettél te. Nem a testeddel, hanem a fejeddel van a gond.
2010. jún. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Hallgathatnál másokra, nem csak a saját rögeszmédre.
2010. jún. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

:( Nem tudok.. utálom magam.. mit vegyek be??? milyen gyógyszert? vagy mit csináljak, amitől nem akarok enni egyáltalán?

nem bírom hányatni magam (sajnos)

2010. jún. 8. 01:48
 9/32 anonim ***** válasza:
59%

Magasságodból 100 -at kivonva meg kéne kapnod a testsúlyodat, vagy legalább is kb. pontosan. Ha a testsúlyod több ennél 25% -al, akkor beszélhetünk elhízásról.


Mások örülnének, ha lenne valakijük, te meg eldobod a férfiakat. Jó lenne, ha nem játszadoznál a férfiakkal.

2010. jún. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem játszadozom egyáltalán, mivel mindet elhagyom még időben... de most nem kell 100 pasira gondolni.. 6-7 volt/lehetett volna...
2010. jún. 8. 01:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!