Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne gyűlöljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne gyűlöljem magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem volt még sosem pasim, csak rövidek, mindig "kidobtam" őket, mert egyszerűen szégyelltem magam, hogy ilyen lányra pazarolják az idejük, mint amilyen én vagyok.

Utálom magam, mert csúnya és dagadt vagyok. Inkább az utóbbi.. Igaz, a körülöttem levő emberek (szeretteim) azt mondják nem kellene fogynom, de ez kamu, mert látom a tükörbe a tehenet, mint amilyen én vagyok.

Egy osztálytársam múltkor megjegyezte, ha lefogynék, minden pasi engem akarna, mert szép az arcom. Ja és hozzátette, hogy normálisabb ruhákban járnék (sportosan öltözködöm), vagyis kicsit nőiesebben. Ezzel nem értettem egyet, de mindegy.

Szóval, gyűlölöm a testem, de nincs erőm ahhoz, hogy ne egyek, vagy megválogassam a kaját. Brutális módszerhez kellene folyamodnom.. beszedni valami bogyót, amitől nem kívánom a kaját vagy valami ilyesmi.. Egyszerűen nem bírom megállni, hogy ne egyek.. mondjuk keveset eszem, de akkor este..


Úgy érzem, én lennék a legboldogabb, ha el tudnám fogadni magam, és normálisan néznék ki.

Jelenleg utálok mindent, és mindenkit, nincs kedvem élni sem, pedig korban sem a lázadó típushoz tartozom..


Mit csináljak, hogy legyen akaraterőm a változáshoz? Mit vegyek be?

Kellene egy jó adós csalódás, és lehet nem zabálnék.. :(

Bocs, hogy ide került, de itt hátha válaszol is valaki.

Sziasztok..

|22lány|


2010. jún. 8. 01:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
59%
első vagyok: lehetett volna ha nem dobod őket. ha rád sem néznének akkor talán (!) jogos lenne a kérdésed.. de így..:s amúgy meg ha nem hallgatsz senkire csak mondod tovább a bogyós dolgokat meg hánytatás meg egyéb baromságok akkor minek írtad fel a kérdést? sajnálni nem fognak így ha az a cél. (1. voltam)
2010. jún. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
AZT A KIB*SZOTT TESTSÚLY ÉS MAGASSÁGOT ELÁRULHATNÁD MÁR!!! MERT ÍGY NEM TUDJUK, HOGY MIT AJÁNLJUNK! ÉRTED?
2010. jún. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést, hogy mondjátok meg, hogy mit csináljak! Milyen gyógyszert vegyek be, vagy mit csináljak, amitől nem akarok majd enni!?

(Mit csináljak, hogy legyen akaraterőm a változáshoz? Mit vegyek be?

Kellene egy jó adós csalódás, és lehet nem zabálnék..)



170/70

2010. jún. 8. 01:59
 14/32 anonim ***** válasza:
59%

Lenne egy ötletem mit vegyél be:)


Amúgy inkább sportolj valamit rendszeresen és akkor ehetsz majd ugyanennyit is akár és fogyni fogsz.

2010. jún. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
rendszeresen sportolok 5 éve (heti 5 edzés), ezzel nincs probléma...
2010. jún. 8. 02:13
 16/32 anonim ***** válasza:

Te lány, szerintem ne a bogyókkal kezdj, hanem próbálj meg lassabban enni, és kis falatokat. Én ezt tettem, és már is észlelhető a fogyásom, persze én férfi vagyok. Neked azt tudom tanácsolni, hogy vájd magad jobban bele a fitness témába, ha akarod, tudok neked segíteni. Testépítéssel foglalkozom 5 éve, és van pár tapasztalatom a táplálkozás terén. De ide oldalakat írhatnék.

21/F

2010. jún. 8. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Jééééé!!! Vannak még rajtam kívüli éjjeli baglyok!!!! Jó reggelt mindenkinek!!! Kedves kérdező, nem akarlak elkeseríteni, de ha fogyókúrába kezdesz, akkor ne várj 2 hét után csodát... Ha le akarsz fogyni és meg is akarod tartani a súlyodat, akkor teljes életmódváltásra van szükség, tehát életed végéig diétáznod kell. Inkább örülj annak, hogy van akinek kellesz és ne ezen parázz. Vannak rajtad kívül olyan emberek, akiknek nálad sokkal nagyobb problémáik vannak ilyen téren. Legyél magabiztos és kész. Ha nem tettszel valakinek majd úgyis megmondja. És különben is, vannak olyan férfiak akiknek a teltebb lányok jönnek be.
2010. jún. 8. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem vagy elhízva, lehet h van némi felesleged, de 170/70 az normálisnak számít, ha nekem nem hiszed el számítsd ki a testsúly indexed. Egyébként meg, ha nem este ennél az is nagyon sokat segíthet.

Este 6-7 után nem szabadna enned és akkor fogynál, hidd el, nekem bejött, főleg, hogy rendszeresen mozogsz, ez biztosan beválna.

De mint a többiek is írták, nem a testeddel, hanem a fejeddel van a baj. Szerintem tényleg nem ártana elmenned egy pszichológushoz, mert ez nem állapot.

A bogyókat meg felejtsd el, nem az a megoldás.

2010. jún. 8. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
40%
cián-tabletta....megszűnik minden gondod
2010. jún. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
33%

"Mit csináljak, hogy legyen akaraterőm a változáshoz?"


Látod, b*zd meg, ez a baj ma az emberekkel. Nulla akaraterejük van, csak sajnáltatják magukat. Szánalmas p*csök! Két lábon járó szerencsétlen sz*rok. Te mégis mi a bánatos f*szt akarsz? Eldöntötted, hogy csúnya vagy, hogy dagadt vagy, hogy a pasik csak pazarolják rád az idejüket, hogy a szeretteid hazudnak. Az akaraterő az nem olyasvalami, amit a piacon meg lehet venni. Senki nem fogja megmondani neked, hogy mit csinálj. Illetve mondhatja, de az te úgysem fogod elfogadni, mert egy sz*r vagy. Te élvezed ezt a helyzetet! Ha tényleg változtatni akarnál, ha AKARNÁL, akkor nem nyavalyognál itt, meg sajnáltatnád magad! Mégis mit vársz? Hogy valaki majd megsimogatja a kis buksidat, és a kezedbe teszi a megoldást? Szánalmas vagy! Majd ha változtatni akarsz, akkor gyere vissza!

Jah, és hogy fokozzam. Remélem Te meg a hozzád hasonlók nem akarnak gyereket! Csak még több szerencsétlen lúzert adnának a világnak.


FS

24/F

2010. jún. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!