Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem meg ha eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg ha eddig mindketten akartuk de most ő megijedt?

Figyelt kérdés

Én 18 vagyok a fiú 17.Mindketten körülbelül két hete vagyunk szinglik kétéves kapcsolat után.Ő nagyon velem akart lenni mindenkinek rólam áradozott és már én is teljesen beleéltem magam.Most szombaton volt egy buli ahol össze is jöttünk de vasárnapra 180 fokos fordulatot vett minden.Azt mondta h teljesen összezavarodott.Nagyon jó velem de nem tud továbblépni és talán idő kell neki.De nagyon szégyelte magát.Nekem ő kell és megteszek érte mindent csak nem tudom h az mi legyen.kérlek segítsetek


L18


2010. jún. 7. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
2 hete lett vége egy hosszabb kapcsolatának, jobb lenne ha úgy jönnétek össze h még őt szereti?Gondolom még te sem vagy túl azért az exeden teljesmértékben
2010. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit hagyd most. 2 éve hosszú idő. Normális, ha még nem tud túllépni.
2010. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

fiatalabb csávóra nyomulsz, és még be is csicskulnál neki??? ajj anyám, ez rosszul kezdődik.

egyébként meg lehet, hogy csak hülyített.

nem baj, majd ha nagy leszel, nem fogsz mindent elhinni a pasiknak...

2010. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én adok időt neki ha ez kell.és meg is értem de azért tegyük hozzá h a volt nő egy 34 éves csaj 4 gyerekkel és börtönben ülő férjjel.most nem kell ezért oltani senkit ez volt és pont.de ő két hete rólam áradozott mindenkinek nem volt más téma ott csak én.és igazából én is beleéltem magam a dolgoba és egy éjszaka alatt nem tudom hogy lehet ekkora a változás.remélem sikerül neki túllépni mert nekem ő nagy részben segített.és az a nő megint írt neki talán ez zavarta össze.neki is jó lenne ha túllépne.és nem be akarok csicskulni de ha még nem is jövünk össze szeretném h ő továbblépne de nem tudom hogy segítsek neki..
2010. jún. 7. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!