Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthet, ha 30 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet, ha 30 évesen nő létére 3 év kapcsolat után se engedi meg, hogy natúrba csináljuk?

Figyelt kérdés

#kapcsolat #szintjei
2018. jan. 28. 18:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
71%

#19 "Szemely szerint en betiltanam."


Szerencsére nem rejtad múlik, mert nekem jelenleg ez az egyetlen "mentsváram", hogy ne ájuljak, hányjak, összeessek a fájdalomtól minden egyes hónapban. És ezzel szerintem sok nő van még így.

Nem kötekedésből írtam, mert nagyjából egyetértek azzal, amit írtál, csak gondolj más nőkre is.


Az külön vicces, hogy egy alacsony százalékú pasas meg akarja egy nőnek mondani, hogy a fogamzásgátló mellett is menstruáció (remélem amúgy, hogy férfi tényleg)... Gondolom neked sem tetszene, ha valaki meg akarna neked magyarázni valami a tested működésével kapcsolatban.


Végezetül kérdező, azt hogy NEM AKAR GYEREKET. Ennyi. Beszéljétek róla!

2018. jan. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
23%

#15 nem, csak tájékozódom, és nem hiszem a nagymami történetei miatt , mint akkor volt ;) ugyan is, a 20 évvel ezelőttiekhez képest IS töredék a hormontartalom, nemhogy a nagymama fénykorához képest.


Készítsd elő az alufóliacsákót, mert jön SOROS chemtrail gépe oltóanyagot szórni : DDDDD

2018. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Előző, te még mindig nem fogadod el a tényeket? :D
2018. jan. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
9%

Kérdező, neked tényleg beszélned kellene a barátnőddel. Az biztos, hogy fél attól, hogy gyereketek lesz. Lehet, hogy hiányzik neki valami a kapcsolatokból, nem adsz neki biztonságérzetet. Lehet, hogy halódik a kapcsolatotok. Lehet most nem is tervez soha gyereket.


19: összeesküvéselmélet. Vagy másképpen: féligazságokból összerakott hazugság. Felsorolsz egy csomó nagyjából valós problémát anélkül, hogy melléírnád, hogy ezek ugyan mekkora arányban fordulnak elő. Felsorolod alaposan az összes lehetséges rossz dolgot, de gondosan elhallgatod a jókat.

2018. jan. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#21

Igazad van, ezt a tenyezot nem vettem figyelembe.


Nekem orvos szo es vizsgalat nelkul felirta amikor endokrinologiara kertem beutalot, pajzsmirigy alulmukodesem van. Mondvan ugyis az lesz a vege, hogy fogamzasgatlot irnak fel, mert mindenkinek azt irnak fel mindenre...

Az ilyen orvosokat agyon tudnám verni. Az, hogy kivizsgaltasson az derogal neki, de a jutalek az kell, nehogy mas irja fel.


Azt se kerdezte meg, hogy a csaladban volt e mar trombozis...

Felirt egy olyan hormontartalmu szert egy dohanyzo tulsulyos nonek, akinek a csaladjaban 2 agon is volt trombozis, aminek a tajekoztatojaban benne van, hogyha ilyen tenyezok vannak, NE szedje be...


Nekem is van, hogy kibirhatatlan, de ezek után én inkább más megoldást keresek, köszönöm.


#19 voltam.

2018. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

#24 nem feltétlen a %os arány a lényeg.


Van sportoló, egészséges barátnőm, akinek olyan mellékhatást okozott, hogy egész életében vérhígítót szedhet, mert egyszer felirták neki a fogamzásgátlót, rendes kivizsgálás nélkül, és az egész életét tönkretette...


17-20 éves makk egészséges nemdohányzó lányok is kaptak már trombózist ettől a szartol.


Mert sok nőgyógyszász kontár fizetett paraszt valami gyógyszerlobbista patkány által és szarik a betegére.


Anyám megúszta csontritkulással és viszerekkel...


A lényeg, hogy nem tudod előre melyik mellékhatás fog rajtad, vagy a barátnődön kijönni....

2018. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!