Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak otthagynák, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak otthagynák, vagy kiábrándulnának a feleségükből/párjukból, ha elkezdene a nő öregedni? Számít ez?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok,még persze,hogy nem vagyok öreg.Szexi lány vagyok,dús ajkakkal és csinos alakkal.A bőröm is még sima,sehol egy mimikai ránc vagy bármi.DE!Mi lesz akkor,ha ez megváltozik és megjelennek az első ráncok?Lehetséges,hogy ezért egy pasi szemében megváltozzon a nő,hogy már nem is olyan szép?KIcsit félek ettől...pedig ez ellen teljes mértékben nem lehet tenni..nem szeretném ha emiatt elhagyna egy pasi.Lehet,hogy buta kérdés,de én kicsit parázok,hogy a fiúk hogy állnak ehhez a dologhoz.
2008. okt. 26. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Na fiúk hajrá! Azt hiszem a kérdező tőletek várja a választ!:)
2008. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a nők, ugyanúgy a férfiak is elkezdenek öregedni és hidd el ha már ott tartasz h ráncos leszel, akkor gondolom te se a ráncok alapján fogsz majd választani partnert. Ez a természet rendje. El kell fogadni.
2008. okt. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De amíg egy férfinak szinte jól állnak a ráncok és idővel egyre jobban beérik,mint a jó bor.ez sajnos nem mondható el a nőkről,hogy a ránc jól állna...sajna nem ilyen fekete-fehér szerintem....
2008. okt. 26. 18:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rossz hírem szépségem.Tökéletes vagy egy idő után te is megöregszel.SŐt majd egyszer meg is halsz.Mindenki megöregszik és ráncos lesz a bőre,őszül a haja.Mész majd szép lassan össze.És a fogaid is hullanak majd ki.Ha lesz egy idazi férfi aki szeretni fog akkor majd 40 éves korodban nem csak a külsőddel fog foglalkozni hanem a belsőddel is,és azzal h boldog családja van.Elég hülye felfogásd van bocsi ka.
2008. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És akkor mért van az,hogy sok faszi lecseréli a nőjét egy fiatalabra?? Bárcsak sok olyan pasi lenne,mint te..de tényleg.
2008. okt. 26. 18:58
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de hogy lenne hülye felfogása???


Természetes kérdés, amitől elég sokan félünk, hiszen hányszor, de hányszor hallottuk, hogy még a 30-as feleséget is otthagyják a gyerekekkel a házasságban, egy 18évesért?! Persze, egy idő után, már a 18 éves se lesz tökéletes...

2008. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászoló: Köszönöm!:)

Amúgy meg ez hasonló a következő effektushoz:

Férfi : Minek annyi vakolat,így is szép vagy!

Férfi : Tegyé má fel valami sminket,mert így E.T. is szebb nálad.

Egyszer az a baj,ha ki vagy festve,másko meg az hogy hogy nézel má ki.Pasik se tudják eldönteni,hogy mit akarnak,már bocsi:(

2008. okt. 26. 19:02
 8/12 anonim ***** válasza:

Az öregedés ellen lehet tenni természetes módszerekkel.

Án fiú vagyok, és tudom mit akarok. Azt akarom, hogy a barátnőm ne csili-vili arc legyen, a természetes szépségre szavazok. Még csak magassarkú se kell, nehogy már FÖLÖSLEGESEN kitörje a lábát. De a legfontosabb az, hogy a lelkét szeressem. És a lelke remélhetőleg nem fog megváltozni, épp ellenkezőleg, a szerelem gyógyító hatása miatt csak fejlődni fog, ahogy a teste se fog rohamosan öregedni. Aki az érett kedvesét egy éretlen tiniért elhagyja... Láttam már jól kinéző 50 éveseket, sőt ha elképzelem magamat 80 évesen, akkor már láttam olyan idős nőket is, akiknek a külseje egyáltalán nem zavarna.

Az egyik legmegindítóbb látvány a kézen fogva sétáló idős pár.

2008. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

17 éves fiú létemre anyit tudok mondani, ha neked 25 évesen pasid van, nem párod akkor elég nagy baj van, a szerelem megmarad, mikor öregedünk akkor is, ha valakit szeretek, nem fogom elhagyni a fiatalabbért...

:) ha rendes fiút választasz aki a "belsődet" szereti, akkor nem kell félned :D


Üdv NWO

2008. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon jó hallani ezt egy 17 éves fiútól:)Szerencsés a barátnőd/szerelmed:)

Amúgy azal nincs is gond,hogy csak a külsőm miatt lennének velem a férfiak,hisz eddig mindössze 2 komoly kapcsolat volt az életemben(semmilyen más kapcsolat),és ezek nem a külsőségekről szóltak.De logikus is,hisz még fiatal vagyok,nem probléma még az öregedés,és még ugye nem tapasztaltam meg milyen megöregedni egy férfi mellett.Ezért tapasztalat híján van az aggodalom.Sajnos nem volt alaptalan a kérdésem,hisz nagyon sok felől hallottam hogy lecserélte a bnőjét valami fiatalabbra.Van egy 33 éves bnőm.Vele a párja 1 év után közölte : Oké,akkor szülsz nekem egy gyereket,majd 40 évesen lecseréllek valakire...Ne értsetek félre,nem általnoítani akarok,de ez is egy igaz történet.Tulajdonképpen akkor úgy vélitek,hogy aki szeret az kis ráncokkal,40 évesen is szeret,aki meg csak dugni akar vagy villogni,az meg nyilván nem és éecseréli a bnőjét?

2008. okt. 26. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!