Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet kibírni ezt a "se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kibírni ezt a "se vele, se nélküle" állapotot? Mikor együtt vagyunk mindig veszekedünk, megbántjuk egymást, ha egymás nélkül vagyunk akkor meg hiányzunk egymásnak, és azt nem bírjuk.

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együt és kb. féléve tart ez a dolog... Minden nap összeveszünk valamin, és szünetelünk vagy nem szólunk egymáshoz, aztán átbeszélünk mindent, kibékülünk, de újra és újra a vitatkozás... Rengeteget idegeskedek, de más meg nem kellene, csak ő..:-( Ti voltatok már ilyen cipőben? És ha voltatok akkor hogy javult a helyzet?
2008. okt. 26. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

En voltam ugyanebben. mi 3 evig csinaltuk ezt, de a vegen feladtuk es szakitottunk, ez volt 5 eve. Viszont meg mindig nagyon jo baratok vagyunk es azthiszem egy kicsit tobb is, de azt mar lezartuk es a hatart nem lepjuk at. Ugyerzem, ha kuzdottunk volna nagyon jo kapcsolat lehetet volna belole, de 3 ev mindennapi siras utan mindketten feladtuk.

Kuzdj erte szerintem, de ne hagyd, hogy teljesen kikeszulj miatta. Lehet, hogyha kitartoak vagytuk es elfogadjatok egymast, nagyon jo kapcsolat lesz belole.

2008. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló dolgoban vagyok benne,de nálunk úgy van h van 1-2 hét mikor mindennap összeveszünk aztán meg 1-2 hét amikor iszonyatosan jól elvagyunk.Én nem tudok ellene semmit tenni,persze próbálom néha visszafogna magam de nem mindig sikerül.Próbáljátok meg h elmentek külön-külön valahova kirándulini a családdal egy hétvégére és akkor lehet h jobb lesz valamivel.
2008. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi kapcsolatunk is másfél éves és nálunk is ez a se vele, se nélküle kapcsolat van. Legalábbis csak az én részemről. Barátom fülig szerelmes belém még mindig, nálam viszont már elmúlt a szerelem és inkább kötődést, ragaszkodást és erős szeretet érzek iránta. Rengeteget veszekszünk, rettentő féltékeny és ez miatt szoktak lenni a balhék és ugye minden egyes veszekedésnél újra és újra előkerülnek a régi hülyeségeink és mégjobban összeveszünk. Szerintem erre a legjobb megoldás hogy az egyik fél mindig enged a másiknak. Persze felváltva. Ezt megkéne beszélni. Valamelyikőtöknek higgadtnak kéne lennie a veszekedéseknél és lenyugtatni a másikat és szeretgetni. Kerülni a vitákat, és nyugodtan megbeszélni a dolgokat esetleg változtok mind2-en egy kicsikét. "Igazodtok" egymáshoz még jobban. És ha kitartóak vagytok és tesztek a másikért akkor erős lesz az a szál ami összeköt titeket :)

Sok szerencsét

2008. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
jah és persze tartsatok néha szüneteket!
2008. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolóéhoz hasonlít a legjobban a kapcsolatunk... Én sem érzek már annyira erős szerelmet a barátom iránt, a sok rossz megölt egy csomó érzelmet belőlem. De összeszoktunk, ha jó közöttünk a hangulat akkor boldog vagyok, csak mindig a veszekedés, apróságokon is meg múltbeli dolgokon is. Sokszor átbeszéltük már a dolgokat, de mindhiába, minden a régi. Ez a külön kirándulós dolog tetszene, csak a féltékenység is nagy közöttünk, meg lehetőség sincs ilyesmire, meg idő :S
2008. okt. 26. 16:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha már nem érzed, hogy igazán szeretnéd, akkor szerintem érdemes lenne máshol keresni a boldogságot! Mondjuk ez függ attól is, hogy mennyi idősek vagytok.

Mi 2éve vagyunk együtt és mi is sokat veszekszünk, de imádjuk egymást, és nem birnénk egymás nélkül lenni, szóval inkább jobban összeszokzunk és igyexünk :)

2008. okt. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Régen nagyon szerettem, és azt szeretném hogy minden a régi legyen, mert olyan jó volt! :-) És nem annyira erős a szerelmem iránta, de újra lehetne a régi erős láng, mert kell nekem, de ehhez az kellene hogy ne rontsunk el mindent a veszekedéssel, dehát valahogy mindig összekapunk :-( Mert mindketten nehéz esetek vagyunk.
2008. okt. 26. 16:41
 8/9 anonim válasza:
En fiu vagyok, de szerintem a se vele se nelkule dolog nem mukodik. Szerintem keress valaki mast aki "vele" nem pedig "se vele" lesz. En csak nagyon ritkan veszekszem a parommal. De az elozo lanyt amikor otthagytam akkor hirtelen nagyon ures lett minden es eleg sokat szenvedtem, de megerte mert megtalaltam azt akit kerestem... szoval legsziveseben vissza mentem volna mert jo lett volna nem egyedul, de esszel tudtam, hogy ugyis csak marnank egymast ezert nem mentem es talaltam meg a jelenlegit....
2008. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nehéz elszánni magunkat az ilyesmire :S Valahol mélyen reménykedek hogy ez még lehet jó is közöttünk, ezért nem tudnám ott hagyni... :S
2008. okt. 27. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!