Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a pasit? Lent bövebben!

Figyelt kérdés

Elrontottam a dolgokat...volt egy hoszu kapcsolatom,azzal mikor vége lett 3 hónap mulva jött ez a fiu aki nagyon aranyos volt velem találkoztunk egy párszor meg sokat chateltünk,csokit is hozott nekem az elsö találkozáskor! Majd mikor megint találkoztunk elmentünk motorral egy tópartra sétáltunk, beszélgettünk, néztük a nap lementét, a csillagokat, leültünk egy padra,megcsókoltuk egymást és megkérdezte h akarok-e a barátnöje lenni! Én igent mondtam! Jártunk egy 2 órát kb. (Közbe az exem már 1 hete ujbol velem akart lenni igért füt fát de én visszautasitottam)Majd azt mondtam ennek a pasinak h még egyedül akarok lenni mert az exem szeretem még,és ugy volt h döntenem kell a kettö közt! Május elsején ezzel a fiuval voltam,az lehettem aki vagyok mellette. De végül az exem választottam amit mára már megbántam,mert 3 hétig minden jól ment utánna jött megint a veszekedés...minden olyan lett ami régen volt,amiért szakitottunk is! Ennek a fiunak meg lett barátnöje! Néha nap chatelünk meg csörgessük egymást,meg volt egy alkalom kihivtam találkozni mert arra jártam amerre lakik és ki is jött csak sötét volt és nem láttam h várt és ezért elmentem...:P Nagyon megbántottam öt rosszul esett neki,mondta is,mert neki kezdett megtetszeni ez az egész dolog ami köztünk volt...

Ma már bánom a döntésem és nem tudom h mit csináljak,nem szeretném elrontani a mostani kapcsolatát,de ugy szeretnék vele lenni egy uj esélyt kapni! De nem tudom h mit tegyek? Mondjam meg h mit is érzek? vagy? Mert minden nap sokat gondolok rá,meglátom a szivem majd kiesik a helyéröl,mintha kezdenék beleszeretni ugy érzem...tudom hülye vagyok és elrontottam akkor,nem lehet már visszacsinálni...de mégis...várok valami jó ötleteket... Elöre is köszönöm :)


2010. jún. 4. 19:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
én is remélem :D
2010. jún. 7. 19:44
 12/15 A kérdező kommentje:
Amugy meg szerintem minden ember dönt rosszul az életében bár egyszer...és nem kell ilyen rossz indulatunak lenni h "remélem hidegen fogja hagyni"...mert remélem fogadni h te is döntöttél már rosszul az életben...szal elöbb nézz kicsit magadba....
2010. jún. 7. 19:49
 13/15 anonim ***** válasza:
valóban döntöttem már rosszul én is. kerültem már olyan helyzetbe mint te de eszembe nem jutott vna visszakoldulni magam ahhoz akit ilyen módon dobtam...
2010. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Visszakoldulni?? hmmm nem tudom én ilyet nem mondtam h könyörgök neki h vegyen vissza...sööööt...

Ugyhogy nem tudom most ezt h honnan szedted...

2010. jún. 9. 19:34
 15/15 A kérdező kommentje:
De viszont ha megnézzük nem tudom h ö mennyire gondolta volna ezt a kapcsolatot komolyan ha már utánnam 5napra összejött valaki mással...
2010. jún. 9. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!