Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a pasit? Lent bövebben!

Figyelt kérdés

Elrontottam a dolgokat...volt egy hoszu kapcsolatom,azzal mikor vége lett 3 hónap mulva jött ez a fiu aki nagyon aranyos volt velem találkoztunk egy párszor meg sokat chateltünk,csokit is hozott nekem az elsö találkozáskor! Majd mikor megint találkoztunk elmentünk motorral egy tópartra sétáltunk, beszélgettünk, néztük a nap lementét, a csillagokat, leültünk egy padra,megcsókoltuk egymást és megkérdezte h akarok-e a barátnöje lenni! Én igent mondtam! Jártunk egy 2 órát kb. (Közbe az exem már 1 hete ujbol velem akart lenni igért füt fát de én visszautasitottam)Majd azt mondtam ennek a pasinak h még egyedül akarok lenni mert az exem szeretem még,és ugy volt h döntenem kell a kettö közt! Május elsején ezzel a fiuval voltam,az lehettem aki vagyok mellette. De végül az exem választottam amit mára már megbántam,mert 3 hétig minden jól ment utánna jött megint a veszekedés...minden olyan lett ami régen volt,amiért szakitottunk is! Ennek a fiunak meg lett barátnöje! Néha nap chatelünk meg csörgessük egymást,meg volt egy alkalom kihivtam találkozni mert arra jártam amerre lakik és ki is jött csak sötét volt és nem láttam h várt és ezért elmentem...:P Nagyon megbántottam öt rosszul esett neki,mondta is,mert neki kezdett megtetszeni ez az egész dolog ami köztünk volt...

Ma már bánom a döntésem és nem tudom h mit csináljak,nem szeretném elrontani a mostani kapcsolatát,de ugy szeretnék vele lenni egy uj esélyt kapni! De nem tudom h mit tegyek? Mondjam meg h mit is érzek? vagy? Mert minden nap sokat gondolok rá,meglátom a szivem majd kiesik a helyéröl,mintha kezdenék beleszeretni ugy érzem...tudom hülye vagyok és elrontottam akkor,nem lehet már visszacsinálni...de mégis...várok valami jó ötleteket... Elöre is köszönöm :)


2010. jún. 4. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Seohogy. Szívesen.
2010. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
sztem a pasi jobban jár ha nem jön veled össze még 1x. ott volt a lehetőséged a boldogságra de nem éltél vele. most iszod a levét. ilyen az élet
2010. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 szyszkó válasza:
szerintem elsőnek probálj meg vele többet beszélni és majd ha személyes találkoztok akkor mond el neki h mit érzel! nem kell feladni egyből ha ő is érez vmit írántad akkor biztos h melleted kött ki de akkor már nem kell mást választanod hanem boldognak kell lened vele!
2010. jún. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kössz a válaszokat :)

Én is ugy gondoltam h most még csak ugy néha néha beszélek vele és majd egy pár hét mulva megprobálok vele találkozni és személyesen elmondani mit is érzek...ha azt mondja nincs esélyem már akkor elfogadom azt és tovább lépek ha meg azt mondja megprobálhatjuk ujra hát belevágok...csak könnyebb lenne ha nem lenne barátnöje...de sajnos most van :( :P

2010. jún. 4. 19:59
 5/15 anonim ***** válasza:
mondd el neki, amit gondolsz
2010. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tartsad tiszteletben hogy van valakije ahogy ő tiszteletben tartotta azt hogy vissza mentél az exhez; pont.
2010. jún. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hmmm hát tiszteletben tartom mivel irtam is h nem akarom tönkretenni a kapcsolatát hanem megvárom mig vége szakad...
2010. jún. 5. 11:38
 8/15 anonim ***** válasza:
Most minek akarsz belesz*rni a mostani kapcsolatába?Fogadd már el hogy most boldog, amikor kellettél volna neki lesz*rtad.Utálom az ilyen p*csákat akik azt hiszik hogy a férfiak nem éreznek csak átgázolnak mindenkin:s
2010. jún. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Na látom te se 9 hónapra születtél... MOST IRTAM SZÉPEN TE VAKSI H NEM AKAROK BELEAVATKOZNI A KAPCSOLATÁBA/ELRONTANI... Ilyen nehéz elolvasni amit irok végig vagy én nem tudom...szóval engem te ne hülye pi*sázz,ha nincs igazad és beszélsz össze vissza mikor el swem olvasod amit irok... nem tudom de te elég bunko lehetsz ezekböl itélve amit leirtál....

És leirom megint h nem rontom el a kapcsolatát,megvárom h vége legyen...ha nem lesz vége egyhamár hát beletörödök ahogy irtam is...ha meg vége lesz elmondom neki mit érzek és ha hidegenhagyja hát továbbállok...

2010. jún. 7. 10:23
 10/15 anonim ***** válasza:
remélem hidegen fogja hagyni...
2010. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!