Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jol tenném ha igy cselekednék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jol tenném ha igy cselekednék?

Figyelt kérdés

Tetszik mŕr egy éve egy lŕny.én 18 vok,a lŕny meg 16.

szoval,nem sokat beszélunk csak mindennap lŕtjuk egymŕst.

Tudja h tettszik nekem,de nagyon félos tipus,alig néz vki szemébe,nem beszélget csak egyetlenegy barŕtnojével stb.

Amugy o benntlakik a suliba.

Probŕlnék lépni egy utolsot annak érdekében hogy hŕtha lesz vmi.(elso az volt hogy megmondtam neki h tettszik).

Nemsokŕra szulinapja lesz.

Arra gondoltam hogy kuldok neki egy rozsŕt egy sort irva mellé,de névtelenul.vmi olyasmit irva mégis amirol én juthatok eszébe.

és ugye a suliba kuldeném ezt az egészet,talŕn hatŕsosabb is lesz ha a barŕtnoi is lŕtjŕk hogy kapott szulinapjŕra egy "ismeretlentol" akŕrmit is.

Most a kérdésem az annyi hogy jo otlet-e?vagy vmin vŕltoztani kéne?

Kérlek irjŕtok meg véleményeteket.

Hŕlŕs vagyok.


2008. okt. 25. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
szerintem tök baró. én egyszer kaptam ilyet még általánosba, de nagyon örültem neki. szerintem nagyon romantikus ötlet, ráadásul a lányok imádják a titkos hódolókat.
2008. okt. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
húú annak én is biztos megörvendenék ha csak ugy kapok egy szál rózsát és vaalmi szépet írva mellé:d De a lánynak tetszel ?
2008. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó ötlet! De tényleg valami olyat írj mellé, amiből azért sejtheti hogy tőled kapta, de még nem egyértelmű neki!

Én nagyon örülnék neki,az biztos :)

2008. okt. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy tettszem-e neki.épp ezért is gondolkoztam az egészen.de eddig meggyoztetek hogy jo otlet.

Persze,ott lesz egy "alàràs" amibol ha gondolkozik ràjon hogy én voltam.

Koszi az eddigi kommentekért.

2008. okt. 25. 11:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
csak nyugodtan:) vesziteni valod meg gyakorlatilag nincs:) aranyos vagy. sok sikert. es ha mar megvolt irj hogy mi ltt az eredmeny:D sok sikert:)
2008. okt. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mindenki örül annak, ha ajándékot kap, legyen az bármilyen alkalom.

Ha pedig oroszlán lányról van szó, akkor pedig még jót is teszel neki. Főleg ők imádják az apróbb folytonos ajándékokat, de más is szereti, persze kivételek léteznek, de azért hozzáteszem, hogy nem gyakoriak ezek az esetek.

Ha pedig szülinapja van/lesz, akkor ennél jobb alkalom nem kell, hogy esetleg bővebben kimutasd azt amit szeretnél. Aláírásban egy monogram pedig a hab a tortán. Egyszerre kellemes, romantikus, gyengéd, és "izgató" tud lenni.

Szerintem jó ötlet, ha valakit így lepsz meg.

2008. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!