Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mi lesz ennek a vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi lesz ennek a vége?

Figyelt kérdés
a volt barátommal 1 honapig voltunk eggyütt,de aztán a haverja telebeszélte a fejét,h most egyiküknek se legyen komoly kapcsolata,csak bulizzanak,tanuljanak,piáljanak.én szakítottam vele!csináltam 1 hamis msn-t,és beszélgettem vele,nem tudta hogy én vagyok!kiderült hohy szeretett mindvégig,mostanába nem találja a helyét a világban...én meg megkérdeztem hogy van e kedve talizni valamikor az öszöszünetbe,de csak barátilag!és mivel nem tudta hogy én vagyok akivel beszélget,beleegyezett!nos,....ma van taali napja 4-kor!én meg azt se tudom,mit csináljak ha meglátom,vagy mit fog hozzá szlni hogy én vagyok ott,és nem a "hamis" lány,akivelmmeg van beszélve?!nem tudom mit mondjak neki,szeretnék vele kibékülni,még mindig szeretem és szerintem ö is engem!de nagyon félek!segítsetek!ja és én ugy terveztem,hogy megkérdezem hogy mi volt vele az nutobbi idöben meg hogyí van!aztán megkérdezem hogy te nem erre vágysz!?és megcsókolom ha elordul,akkor hagyom a francba,de ha viszonozza akkor még ö is érez valamit...
2008. okt. 24. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

meglehet hogy ő is érez még valamit irántad, de tudasd vele, hogy te szereted, és nem akarod elveszíteni.

csókold meg, ez tényleg jó ötlet. ha elhúzza a fejét, akkor sajnos nincs esély arra hogy ő is viszont szeressen, de ha nem, és visszacsókol, akkor beszéljétek meg ezt az egészet. és előre mondd meg neki hogy hamis msnen beszéltetek és te vagy az a lány, akivel a hamis msnen beszélt.

jobb lesz ha őszintén elmondasz neki mindent

fő az őszinteség!

Légy jó, remélem sikerül!

Viki voltam

2008. okt. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot,megfogadom!
2008. okt. 24. 10:39
 3/3 anonim válasza:
Hááát! ez a hamis msn-es, emailes dolog nem épp a legmegfelelőbb. Különben is, ha a fickó a barátaira hallgat, nem pedig az érzelmeire, akkor az már gáz...nem kellett volna becsapnod, ezt nem szeretik, neked se esne jól. De azért szurkolok neked!:)
2008. okt. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!