Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fog dönteni. Engem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fog dönteni. Engem, vagy a 1,5 éves kapcsolatát választja?

Figyelt kérdés

Hónapokkal kezdődött a furcsa kapcsolatunk az osztálytársammal, Sanyival. Már akkor tetszettünk egymásnak. Sokszor buliztunk, táncoltunk együtt, és mindannyiszor haza is kísért. Olyankor mindig 2 puszival búcsúztunk el egymástól. Mind a ketten éreztük, hogy vibrál körülöttünk a levegő, sőt mi több a barátaink is megjegyezték. De hiába volt minden, neki barátnője volt, és én ezt tiszteletben tartottam. Egész télen így ment köztünk...szinte minden héten együtt buli...búcsúpuszi, és egyre közelebb férkőzött a szívemhez. Aztán egy nap összevesztünk. 2 hónapig nem szóltunk egymáshoz. 3 hete békültünk ki, és ott folytattunk mindent ahol abbahagytuk. 2 hete együtt buliztunk...és sokszor kézen fogva sétáltunk. A búcsúpuszi is kicsit félre csúszott mikor hazakísért. De az igazán jelentős dolgok most kezdődtek. Múlthét pénteken ünnepeltem a születésnapomat, és természetesen őt is meghívta. Miután nálunk a nyársalásnak vége lett a csapat kitalálta hogy menjünk be a központba. Egész este kézenfogva sétáltunk. Aztán elmentünk sétálni...csak kettesben...és megtörtént..megcsókoltuk egymást. Utána már egész hajnalban csókolóztunk, puszilgatott, és nem erőszakoskodott. A derekam simogatásán és a csókokon kívül más nem történt, bár nehéz volt megállni mindkettőnknek hogy több ne legyen. De a probléma a régi, hogy még mindig megvan a barátnője. Időt kért, hogy feldolgozza a történteket, és időt, hogy kitalálja hogy lesz tovább. Ugyanis azt mondta hogy a barátnőjét még mindig szereti, de irántam sem közömbös. Azt mondta várjak, és mindenképpen szólni fog ha döntött. Mondtam neki hogy ha barátságot akar, most mondja meg az könnyebb lenne nekem, de ő csak időt kért.

Szerintetek hogyan fog dönteni? Engem vagy a 1,5 éves kapcsolatát választja? Mit tehetnék? Meddig várjak a döntésére?

A barátaim szerint elég valószínű, hogy nem mellette dönt, hanem a biztosat, vagyis a barátnőjét választja :S ... pedig én is tudnám ugyanúgy szeretni őt...


2010. máj. 31. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Anyám..., barátnős pasi minek kísérget haza lányokat, meg minek táncol velük.? O.o

Ha időt kért akkor valszeg inkább a barátnőjét választja. (Szegény lány..)

19/l

2010. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jól belemásztál a levesbe. Türelem rózsát teremt. Akármilyen rózsa is lesz az, mindenképpen választ fogsz kapni. Hagyj időt neki. Ha téged akar akkor téged választ. ha meg nem... Nos volt egy kellemes estétek. Fiatal vagy még, előtted az élet. Szóval türelem ÜDV23F
2010. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
barátnőjét
2010. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Mondd el a barátnőjének és akkor tuti nem mard más választás. Téged választ, a másik lánynak is jobb lesz így, meg neked is.
2010. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
a barátnöét,tuti!te csak futokaland vagy!
2010. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Sanyi válaszoljál már!

:D

2010. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem Babi nénit választja, mert jobb a bauxitfőzelék receptje.
2010. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

ha téged is választ akkor mi van? valószínűleg téged is meg fog csalni, ahogy a mostani barátnőjével tette

amúgy nem hiszem,hogy téged választana, de én nem is barátkoznék ilyennel

2010. máj. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a bnöjét.
2010. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bnőjét... minden bekavarós pics@nak így kéne járnia amúgy... de a bnője helyében otthagynám...
2010. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!