Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy engem válasszon, és hagyja ott a szétesőben lévő kapcsolatát?

Figyelt kérdés

Még mielőtt bárki görénységgel vádolna, mivel belenyúlok 2 ember kapcsolatába, bár mrá 2 éve együtt vannak, de nincsenek meg jól.


Gyakran veszekednek, a srác már megkérte a csaj kezét, mivel érzi, hogy most kaparnia kell nála, persze a csaj visszautasította, a lány elmondása szerint már azt sem mondja neki, hogy "szeretlek".


Közben meg én és ez a lány tök jóban lettünk. El is fogadtam ,hogy barátok lehetünk, de a csaj elkezdett komolyabban érdeklődni irántam. És persze én meg beleszerelmesedtem.


Én elhiszem, hogy nem könnyű otthagyni 2 évet, de nekem komolyak a szándékaim a lánnyal.


Ha nem is elérni, hogy miattam dobja a jelenlegi kapcsolatát, de valahogy elérhetném, hogy elgondolkozzon azon, mennyivel jobb lenne neki vele?


Vagy nincs mit tenni, meg kell várnom, míg különmennek?


2010. máj. 26. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

hogy mekkora egy görény vagy!

megkérte a kezét, te pedig szétválasztanád őket?

ez még filmdrámának is erős lenne!

2010. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem szimplán mond el neki azt, amit itt leírtál. Mindenkinek jobb lesz, ha ezt tisztázzátok.


Aztán pedig majd dönt.


20F

2010. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj! Most elfüstölt az agyad a szerelemtől, de ez kívülről gááz! Ha a mesterkedésed miatt választ téged, egy őszintétlen kapcsolat alapjait rakod le.
2010. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miféle mesterkedés? A lány is vonzódott hozzám, én is hozzá. A barátjával meg csak megszokásból van együtt.
2010. máj. 26. 17:55
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor elárulom Neked,hogy ez csak egy beetetős szöveg.Akivel csak a megszokás köt össze,miközben más érdekel,azzal szakítok,és nem húzom mindkettő agyát hónapokig.Tudom,mert én is voltam döntésképtelen,és végül azt választottam,akit igazán szeretek.Ha csak megszokásból lettünk volna együtt,meg untam volna,akkor otthagytam volna gondolkodás nélkül.

Ez a csaj nem Téged szeret,ez a nagy harci helyzet,vagy éppen egyikőtöket sem.Szerintem állj most félre,és ha szakít a barátjával,és rohan Hozzád,akkor nyugodhatsz meg,de még akkor sem teljesen.Lépj ki a képből,amondó vagyok,és akkor majd a csaj reakciójából ki fog derülni,mennyire komolyak a szándékai!A csajnak kell bizonyítania!!!

2010. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a lány és a fiú? Egyébként léptél annak érdekében, hogy összejöjjetek vagy elutasított a lány? Ha elutasított szerintem hagyd különben meg mondd el neki, hogy te beleszerettél és gondolja meg a dolgot. Utána majd dönt ahogy dönt.
2010. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

kicsit kevésbé elmérgesedett szituban de már volt hasonlóban részem szerelmes férfi nem tud tisztán gondolkodni meg ne próbálj bármit is tenni mert szívni fogsz miatta elég durván xD

hallgass rám...

../F

2010. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
hu olyan csajjal nem szabad foglalkozni, akinek nem üres a szíve, mert csak vigasznak lennél jó és ha kibékülnének, téged ott hagyna és az neked nagyon fájna
2010. máj. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én nem meggyőzni akarom meg belekényszeríteni valamibe, de azt hiszem jogom van ahhoz, hogy elmondjam., mit érzek és mit gondolok....
2010. máj. 26. 18:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor nyisd ki a kicsi szádat és mondd el a lehető legegyszerűbben hogy mi van, ne itt kockulj!
2010. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!