Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak, hogy ne fájjon neki?

Figyelt kérdés
3 hete járok a barátommal, és nemrég voltunk egy discoba...Ahol minden jó volt, csak az nem, hogy nem igazán élveztam a társaságát...Nem tudtam odamenni a többiekhez.(És egy kis intim dolog...:Még csókolózni sem tud...)A szivem inkább egy régi haverhoz húz...Fiúk...Mit tanácsoltok?Hogyan szakítsak vele???(Fiúk segítségét kérem, de lányok is írhaznak.)
2008. okt. 22. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

3 hét után azért kicsit könnyebb szakitani mint 3 év után:D

geyszerűen mondd meg neki, hogy neked nem működik és nem akarod megbántani, de kész, legyen itt vége. Minél hamarabb megteszed annál könnyebb.

Amúgy az "intim" dologggal kapcsolatosan csak annyit, hogy szerintem nem ciki ha nem tud csókolózni a barátnőd. HA szeretnéd meg sem fordulna a fjedben. Igaz 3 hét után még nincs miről beszélni...engem is a párom "tanitott" csókolózni még annak idején...és nem volt ciki hogy előtte nem csináltam...Üdv

2008. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Talán igaz...
2008. okt. 22. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

discoban, 3 hét... ez a szó nem túl mély kapcsolatról árulkodik, nehéz lenne megbántanod, sztem mond meg neki és kész. Engem sem nagyon zavarna, ha egy lány egy ilyen kapcsolatból "elhagyna".

Majd egyszer találsz vmi komolyat.

2008. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyszerűen mondd meg neki, hogy nem működik köztetek a dolog. minél előbb, annál jobb.
2008. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom egyáltalán minek jöttél össze vele hiszen nemhiszem,hogy most felejtett el csókolózni.Amugyis ha nem érzed jól vele magad minek vagytok együtt?Na de itt nem én kérdezek:) Szóval csak őszintén mondd el neki és tanulj a saját hibádból is.
2008. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!