Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal, hogy ne fájjon neki se és nekem se túlságosan?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy szerelem volt a miénk, 4 éven át tartott. Először ő hagyott el, egy másik lány miatt de aztán mégis össze gabalyodtunk újra, immár egy éve. Akkor még közép iskolás voltam, semmi terv nélkül, hogy mi lesz belőlem, a mának éltem. Mára főiskolás vagyok és sokkal komolyabb terveim vannak, mint neki. Soha nem zavart, hogy ő "csak" egy szakmunkás, nem is az a baj, hanem az, hogy teljesen más az életfelfogásunk. Én az a típus vagyok, aki mindenre gondol, gyűjtöget, tartalékol, 2x megfontolom mielőtt kiadom valamiért a pénzt, szeretem az irodalmat, stb. Ő inkább az a herdáljuk el a pénzt és játszunk a számító gépen típus. Ez egy probléma, amit még meg is lehetne oldani, de van egy másik. Úgy érzem (és akár mennyire küzdök ellene), hogy az érzelmek elmúltak. Hiába szenvedek már egy fél éve, már oda el jutottam, hogy nem szexelünk, mert nem bírom, de mindig kitalálok valami, de nem azért mert köcsög vagyok tényleg nem, hanem mert nem bírom. Minden este sírok, nem akarom bántani, mert ő olyan kedves hozzám. Eddig neki nem kellettem, most meg fordult a kocka, még csak 19b vagyok, soha nem szakítottam, rajta kívül nem volt más barátom, ő volt nekem az első, a nagy szerelem. Mit tegyek? Hogyan oldjam meg? Hónapok óta szenvedek és sírok. Eldöntöm, hogy megmondom neki, de ha meglátom a nagy zöld szemeit nem vagyok képes rá. Minden este más pasikkal álmodok, és tudom, hogy ez is azt jelzi, hogy másra vágyom, de nem tudom őt magára hagyni, mert ha valami baja lesz bele halok. De nekem is csak egy életem van és felettem is telnek az évek, könyörgöm aki tud valami okosat megvetés nélkül mondjon, mert már nagyon szomorú vagyok, mert annak ellenére, hogy nem szeretem már úgy nagyon fontos neke, és örökké ott marad egy kis darabja a szívemben.
2010. júl. 28. 11:13
 1/5 anonim válasza:
Hát :/ Ha itt tényleg ilyen nagy problémák vannak, mint írod, akkor ezt a kapcsolatot már tényleg nincs értelme tovább húzni. Valószínű, hogy nem tudtad neki megbocsáltani, hogy elhagyott egy másik lány miatt... És ne aggódj, ez teljesen normális dolog. Ha egy picit is rám halgatsz, leülsz vele, és megbeszéled vele azokat a dolgokat, amik téged bántanak, meghalgatod őt is, hogy neki mi a baja a kapcsolatotokkal, és ha még mindig úgy érzed, hogy ez így nem megy, akkor legyen vége. Ne aggódj attól hogy összetöröd. Valószínű, hogy észrevette, hogy nincs minden rendben köztetek. Sok sikert. :)
2010. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen biztosan észrevette, mert egyszer feküdtünk az ágyon hozzám ért intim helyen és reflexből elhajítottam a kezét. Utána nagyon szégyelltem magam és alig tudtam kimagyarázni. Mikor véletlenül szexelünk, amit össze szorított foggal csinálok utána mindig sírok. De ő ezt nem látja, mert mindig kiszaladok "pisilnem kell" indokkal. Leülök a wcn sírok 2 percet kifújom az orrom, megtörlöm a szemem és vissza megyek mosolyogva. Annyi szerencsém van, hogy nagyon jó színész vagyok, bármit eljátszok, jártam színi iskolába is, most kamatoztatom a tudásom. De most ez nem egy film, hanem a való élet. nem vagyok nagy vallásos de már istennek is könyörögtem, hogy segítsen :(
2010. júl. 28. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ilyesmit, sajnos fájdalom nélkül nem lehet túlélni...

A szakítás vonzza maga után a szenvedést... Hisz már rég óta együtt vagytok, és ragaszkodtok egymáshoz... Ezért nehéz az elválás... de sajna abból, amit leírtál, én is azt mondanám, hogy ennek a kapcsolatnak már vége van... Csak ki kell mondani...

üdv 25/L

2010. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vége. Csak nem bírom kimondani, mert neki ez olyan lenne, mint derült égből a villám csapás.:(
2010. júl. 28. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig el kell határoznod magad! Nagyon nehéz lesz, az biztos. Nekem nem is ment egyedül, egy fiúval ismerkedtem meg, aki segített. Te ne így tedd, mert ez elég inkorrekt megoldás. Határozd el magad véglegesen, és nehogy felajánld neki, hogy barátok maradjatok, mert az nem fog úgysem menni. Légy hozzá teljesen őszinte, mondd el neki azt, amit leírtál ide, és NE hagyd magad meggyőzni!
2010. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!