Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb barátom belém szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátom belém szeretett. Mit tehetnék hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
sajnos én tényleg barátként tekintek rá....de mult héten irta sms-be hogy kedvel....nem akarom megbántani pls!
2010. máj. 30. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy kedvel még nem azt jelenti hogy szerelmes beléd. De ha mégis, akkor szépen elmondod neki amit ide írtál. Hogy csak barátként tekintesz rá. Jó eséllyel felfogja.
2010. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát ugy irta hogy szeret nem barátként:Snem fogadná el ha van egy pasim elüldözi h hátha majd ő lesz a következő
2010. máj. 30. 19:41
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán le kéne vele ülnöd beszélgetni, hogy akkor most talán kicsit pihentetni kéne a talikat míg észhez nem tér. De hogy tapasztalataimba bocsátkozzak, már sosem fog úgy rád nézni mint azelőtt. Átesett a határon és onnan már nincs visszaút. ÜDV23F
2010. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod ezt úgy megmondani, hogy ne fájjon neki sajnos :/


Essetek túl rajta gyorsan szerintem.

Mondd meg neki, hogy nagyon hízelgő, de nem.

Ha megkérdezi, hogy miért, akkor baj van.

Bármit mondasz, vagy megbántódik, vagy tudni fogja, ha hazudsz...

2010. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszi ... kerülöm egy ideje....de azért olyan rossz érzés olyan fura nem akartam ezt soha nem küldtem neki jeleh hogy hé szeress belém:s
2010. máj. 30. 19:42
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem inkább Ő végig úgy "barátkozott" hogy hajtott rád. Sajnos tényleg nincs olyan visszautasítás, hogy ne bántsd meg :S legyél vele kíméletes, ne mond neki, hogy csúnya vagy, vagy ilyesmi, inkább úgy, hogy sose gondoltad, hogy tetszel neki, és hogy te barátként néztél rá. Esetleg mondhatod neki, hogy hát cuki vagy, de ez nem jönne össze. Ha kérdezi hogy miért, akkor mondjad, hogy mert nemakarok elveszteni egy barátot. Igaz, ezután úgyse lesztek barátok, de ezzel talán felfogja.
2010. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
lehet jobb lenne....az a gáz 32 évesen azthiszi én leszek neki első:Ode nem értem miért akar mindnekit elüldözni hagynia kén h boldog legyek....ha barát lenne:s
2010. máj. 30. 19:50
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is átestem már ilyenen. Nagyon rossz volt, mert hiába mondtam neki, h bocs de nem, teljesen rám akaszkodott. A suliban mindig velem volt, délután meg folyton sms-eket írogatott, meg nem hagyott békén. Amikor másokkal beszélgettem, főleg olyanokkal, akiket ő nem kedvelt, akkor meg hisztizett, meg megsértődött. Soha nem voltam olyan lány, aki mindig puszival köszön, de egyszer kicsikart belőlem egy ölelést, és utána ő sértődött meg, ha nem volt kedvem hozzá, v vmi. Teljesen úgy csinált, mintha jártunk volna, pedig nem. Nagyon idegesítő volt. Aztán megmondtam neki, h hagyjon békén, és azóta nem beszélünk. Úgyh vagy megérti, vagy nem.
2010. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
soha nem adtam neki puszit ....soha nem öleltem meg semmi ...dehát...nem lehet levakarni...buliba elüldöz kritizál mindenkit...:s
2010. máj. 30. 20:13
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is épp múlt héten vallott szerelmet a legjbob barátom. :( Pedig ő tudta, hogy nekem csak barát, mert egyszer korábban már leráztam emiatt. Nagyon rosszul éreztem magam, de muszáj volt most is közölnöm vele, hogy bírom, de csak barátiak a szándékaim. Muszáj kicsit keményebbnek lenned, különben nem fogja megérteni. Ha rámegy erre a barátságotok, akkor meg... ez már amúgy sem barátság. :S Meg kell értenie... ond meg neki, hogy neked csak barát, ennyi. Sok sikert!
2010. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!