Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik virtuális szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik virtuális szerelem? És sikerrel lehet adaptálni a valóságba?

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen létezik. Gondolom a neten megismerkedtél valakivel és sokat beszélgettek és és kezded megkedvelni, hiányzik, ha nem beszéltek rá gondolsz stb.. Ez mind szép és jó csak a valóság más és nehogy "pofára esés" legyen a vége. Ha lehetséges és úgy érzed minden jó akkor érdemes lenne a valóságba átvinni a kapcsolatot mielőtt még beleélnéd magad valamibe és utána kiderül, hogy mégis merőben mások vagytok. Az ember a gép másik oldalán azt mond amit akar és nem mindig tükrözi 100%-ig a valóságot. P.M.
2008. okt. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nincs... Illetve van akinek bejön, de nekem nem. Hiába beszélgettem vele sokat (nagyonsokat) interneten, amikor találkoztunk egyszerűen visszataszított mindene.... De lehet, hogy elöszőr érdemesebb hamar találkozni egyet, majd folytatni annak alapján virtuálisan...
2008. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerelem? Ne csináld! :D Saját példám, pontosan ez!! Van egy lány nagyon tetszik! ELső időben sokat beszélgettünk msn-en, kérdeztem tőle, hogy lenne-e kedve talizni, mondta hogy persze. Nem jött össze. Azóta sem találkoztunk! Ma jöttem rá-> Ne mond el neki hogy tetszik neked, semmi képpen sem. Minél előbb találkozzatok, és onnanstól haladni fog a dolog! Vagy így, vagy úgy... de rájöttem, hogy nagyon rossz msn-en "csajozni" :) Sok sikert neked!:)
2008. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Létezik.. A barátommal 2 hónapja ismerkedtem meg myvipről. :) Egy hétig msneztünk, majd találkoztunk, és össze is jöttünk. És igen, szerelmes vagyok belé. :)
2008. okt. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
létezik, mi két és fél éve vagyunk együtt.
2008. okt. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Háááát... Az exemmel interneten ismerkedtem meg. 2 hónapig csak MSN-ezgettünk. Amikor először találkoztunk, úgy éreztem, mintha 1000 éve ismerném, ő pedig azt állította, hogy szerelmes belém. A 2. talin össze is jöttünk. Annak rendje-módja szerint bele is zúgtam rendesen (1. szerelem). 1-2 hónap múlva kezdett látszódni, hogy messze nem az az ember, akinek hittem. Persze szakítás lett a vége és hatalmasat csalódtam.

A mostani barátomat szintén interneten ismertem meg. Vele nem húztam eddig az MSN-ezgetést, hamarabb találkoztam vele, hogy kiderülhessen érdemes-e arra, hogy akár több is legyen közöttünk. Találkoztunk néhányszor, majd úgy döntöttem, megkockáztatom. Persze tanulva az előzőekből, sokkal-sokkal óvatosabb és körültekintőbb voltam, nem nyíltam meg annyira érzelmileg. Eddig még nem ért meglepetés, 2 hónapja vagyunk együtt.

Lényeg a lényeg, találkozzatok mihamarabb és igyekezz minél jobban megismerni őt, mert a látszat néha csal. Ne lovald bele magad érzelmileg túlságosan és ne higgy el mindent, amit mond.

Sok szerencsét!

2008. okt. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!