Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi ezt velem a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem a volt barátom?

Figyelt kérdés
fél éve szakítottam vele, de nemrég elmondtam neki hogy még mindig szeretem és fáj ha más lánnyal látom. erre azt mondta h van mg esély h újra összejöjjünk. Azóta nap mint nap beszélünk. néha ő ír, néha én neki. Tegnap voltunk elsőáldozáson. persze külön-külön. hozzám se szólt, annyi volt hogy köszönt meg láttam hogy néha-néha nézett. nincs neki másik barátnője csak egy lány akivel elég jól elvannak de nincsenek együtt. Ha elmondta hogy szerinte van még rá esély hogy újra összejöjjünk akkor mért nem szólt hozzám egész este?? é elmondtam neki az érzéseim, most már valamit ő is léphetne...
2010. máj. 30. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az az elsőáldozás? XD
2010. máj. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz jobban, te vallottál neki szerelmet, nem ő neked. Ne azt várd, hogy ő lépjen.

Amit mondott az nem azt jelenti, hogy ő is pont így érez irántad, csakhogy még szeret, de neked kell lépni.

2010. máj. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
semmi. ünnepségen és kész...
2010. máj. 30. 00:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megfontolja nehogy megint kibassz vele. Mondjuk igaza is van a gyereknek már ne haragudj, de nem játszhatsz vele. A tili - toli nem jó móka. Szerintem örülj hogy szóba áll még veled. Azt tudom tanácsolni, hogy ne mássz rá. Ha rámászol megijed és lelép a másik csajszival. Várd ki türelmesen, te megtetted már az első lépést. ÜDV:23/F
2010. máj. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. áldozás??

akkor hány évesek vagytok 8??:O

2010. máj. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lol
2010. máj. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kislány.. Te szakítottál.. mit válrtál? hogy adsz neki jeleket, aztán ujra elkezd nyomulni? :) nemegészen.. ezt msot neked kell helyrehozni.. és az sem biztos h helyre lehet..

ha akarod a sárcot, hivd el valahová dumálni.. személyesen..

aztán kiderül..

sok sikert. :) am Te hány éves vagy? 14 15?

2010. máj. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
16/L 18/F
2010. máj. 30. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!