Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt a barátom?

Figyelt kérdés

Van olyan amikor a barátom belép a facebookra és nem ír rám, semmi üzenetet nem hagy, és észrevettem hogy szokta más lányok képét lájkolgatni.

Nem szerethet azért teszi?


2011. márc. 6. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt várja hogy te írj rá...
2011. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy ez nem komoly kérdés, kérlek...

Egyébként pedig beszélj vele, mondd meg neki, hogy neked rosszul esik, hogy más képeit lájkolja, és hogy úgy érzed, hogy nem keres elégszer.

Mi innen pont semmit nem tudunk megoldani a kapcsolatotokban, ahhoz ti kelletek.

2011. márc. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"észrevettem hogy szokta más lányok képét lájkolgatni."

Ezt most hagyd abba, ez a féltékenység alapja. Egy darabig egészséges, de nagyon sok kapcsolatban ott van a túlzott, és alaptalan féltékenykedés, ami tönkreteheti a kapcsolatot. Ez nem jelent semmit, hogy lájkol. Arra vár hogy írj, hogyha nem szoktál. Lehet egyoldalúnak érzi, hogy ő ír mindig, ha így van.

2011. márc. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én párom lájkolgatná más lányok képét, már kidobtam volna, úgy hogy a lába nem éri a földet! Menjen már a .....

Ez nem kapcsolat. Keress mást helyette. Ebből a kapcsolatból semmi nem lesz hosszútávon.

2011. márc. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Norb66 ***** válasza:
Hát már sokáig húzzátok együtt. Én a helyedben kidobnám, mielőtt nagyobb fájdalmat fog okozni.
2011. márc. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja, utolsó, tök igazad van, nekem is az exem kétszer is köszönt egy ismerősének (lány), mikor véletlenül szembetalálkoztak az utcán, repült is azonnal! Hát hogy merészel másra nézni, meg hozzászólni, mikor ő CSAK az ENYÉM?!?!

-.-

Érezd az iróniát, kérlek.

2011. márc. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
(Bocs, 1037-nek szólt)
2011. márc. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát az előttem beíró sem piskóta. :D Nagyon jó tanulás ez az oldal, nagy tanulság, hogy iszonyatosan sok kapcsolatban vannak problémák. Buta minták, felfogások, illúziók, amit akarunk. Nem szakítani kell azonnali hatállyal mert lájkol. Hanem megkérdezni magunkban, hogy vajon mit ronthattam el? Eltávolodtam tőle? Adtam rá okot, hogy ezt tegye? Ha meg nem találok választ, akkor meg tőle kérdezem meg, hogy akkor most mizu. Nem rögtön szakítani kell, meg a másikban keresni a hibát. Sokszor a hiba nincs is a szemünk előtt, ezt valami kiváltja a srácból. Vagy a lány csinált valamit, ami miatt ez van, vagy pedig ő benne múlt el valami. Beszéljetek róla. Nagyon sok itteni kérdésnek ugyanaz a vége. Beszélni kell a dolgokról őszintén, neten nem fogják helyetted megbeszélni a dolgokat, meg nem fogják tudni helyetted megoldani a kapcsolatod.
2011. márc. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

10:41

Ugye? Gyorsan magamhoz láncolom, mert akkor tuti az enyém lesz. Nem adok neki teret, szabadságot semmilyen téren, mert a végén még köszönne másnak, vagy lájkolna valamit a FB-on. Legyen csak az én pincsikutyám, ne csináljon semmit, ne legyenek barátai, csak engem szeressen, legyen olyan, amilyennek én akarom.

Akinek nem inge, na meg itt is az iróniát... ;)

2011. márc. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Régen rossz, ha más lányokat lájkolgat! Mondom ezt 37 évesen, nagyon sok élettapasztalattal. Ezért írtam, hogy ki kell dobni és mást keresni helyette mert egy ilyen emberrel nem lesz hosszútávú a kapcsolat. Jó nagy koppanás + sírás lesz a vége az egésznek. Előrelátható, de ne legyen igazam. Kedves kérdező! Írd majd meg, hogy hogy vert át, csak azért, hogy a kedélyek lenyugodjanak, mert azt írtam hogy keress mást.
2011. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!