Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Össze fogok törni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Össze fogok törni lelkileg még jobban.!

Figyelt kérdés
A párommal 5 és fél éve vagyunk együtt!Fél éve összeköltöztünk!Imádom őt!Soha nem hagynám ott és nem csalnám meg!!!Itt ott van olyan időszaka,hogy meg szokott bántani,de én őt jobban szeretem annál,hogy ilyen végett elhagyjam!Ma közölte velem,hogy jobb lenne,ha vége lenne,mert ő úgyis buta velem,és én jobbat érdemlek!Én bele fogok halni!Én egyszerűen ezt nem értem....most mi ez a változás...!
2010. máj. 29. 22:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
akkor sportmezt akármit amit nem tud megenni, akokr az ighazságmániás barátod sem tud belekötni, hogy minek neki könyv, úgy is olyan okos, vagy minek neki mez úgyis olyan sokat focizik
2010. máj. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat!!!:)
2010. máj. 30. 00:00
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, az én barátom is szokta (viccesen) mondani, hogy minek a macskámnak alutasakos, úgyis olyan dagadt, de nálunk nincs ebből sértődés, a macskám megkapja az alutasakost, a barátom meg megsimogatja - de persze a hangsúly nem mindegy, gondolom, a te barátod nem viccesen, hanem bántón mondja. Lehet,hogy nem akar rosszat,de akkor nem bántón mondaná.

Mondhatnám, hogy a barátodnak mondd meg, hogy vegyen vissza, a kissrácnak meg vigyél gyümölcsjoghurtot, müzliszeletet, alma chipset finomság gyanánt :)

Elég hülye reakció,hogy beszélsz vele az érzéseidről, és erre így reagál, hogy "ááá akkor hagyjuk" :S Nem lehet, hogy ki akar lépni a kapcsolatból, és ürügyet keres?

2010. máj. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az írásodból látszik, hogy nagyon kétségbe vagy esve,első lépésként mindenképp nyugodj meg... csak írj,ha van fejlemény, megpróbálunk segíteni.
2010. máj. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
62%

csak kaját ne vigyél a kisöcsédnek!!!!!!!!! jó népszokás szerint nagymama, testvér, nővér akármi, szomszéd, idegen felhízlalja a mai generációt .... egyél még egyél még hogy nagyra nőjj, erős legyél vaze ez milyen már ...


aztán h kövér lesz, az iskolában csúfolják, ettől bedepizik és tovább eszik


kész agyrém


mindezt a sok szeretet tette vele


egy gyerek nem egy állat, hogy tömjék!!!!!!!

2010. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!