Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Össze fogok törni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Össze fogok törni lelkileg még jobban.!

Figyelt kérdés
A párommal 5 és fél éve vagyunk együtt!Fél éve összeköltöztünk!Imádom őt!Soha nem hagynám ott és nem csalnám meg!!!Itt ott van olyan időszaka,hogy meg szokott bántani,de én őt jobban szeretem annál,hogy ilyen végett elhagyjam!Ma közölte velem,hogy jobb lenne,ha vége lenne,mert ő úgyis buta velem,és én jobbat érdemlek!Én bele fogok halni!Én egyszerűen ezt nem értem....most mi ez a változás...!
2010. máj. 29. 22:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom! :( De ennyiből nem tudom megmondani, miért van ez! Mivel szokott "megbántani" ezekben a rossz időszakokban? Ez a "te jobbat érdemelsz" általában kamu szöveg. Ha szerelmes vagyok valakibe, akkor akkor is vele akarok lenni, ha úgy érzem,hogy ő jobb nálam.
2010. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

szerintem menjetek el orvoshoz, családterapeutához

... önsanyargatás , mazochizmus, ahelyett hogy hátradőlve élvezné az életet

2010. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Öcsémet szokta lemondani mert duci!Mert ha megyek haza látogatóba a kisöcsémnek szoktam vinni kekszet vagy valami édességet!És akkor szokta lemondani hogy minek az annak ha dagadt!Egy ideig el hallgattam,de ma megmondtam neki a magamét!Hogy nem lehet mindenki olyan tökéletes mint ő!És sírtam is mert fájt hogy az öcsém úgy szereti őt mint testvérét soha nem ártott neki és ő meg ilyeneket mond!Azt mondta a párom hogy más mellett biztos nem fogok ennyit sirni,meg más biztos nemfog megbántani....
2010. máj. 29. 23:06
 4/15 anonim ***** válasza:

Én nemtudom mitcsinálj! Talán kérdezd meg! Mit mondott még?! Ez hihetetlen! ....!


Nem kell minden mondatod után felkiálltó jelet tenned. Még akkor sem, ha nagyon elkeseredett vagy.

2010. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Erre lenne jó a házasság, a szeretet, az önzetlenség, a hűség,

hogy ne kelljen ilyesmitől félni hogy bekövetkezik.

Sajnos sokan nem tudják hogy ezek milyen fontosak éppen az ilyen estek miatt.

2010. máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én jobban szeretem őt az életemnél...!Nem tudok nélküle elképzelni egyetlen napot sem!Mi lesz velem,ha otthagy???Annyi mindenbe vele voltam és mellette álltam!Ezt nem csinálhassa..............:´(!!!!Én ezt nem bírom!
2010. máj. 29. 23:13
 7/15 anonim ***** válasza:

AZ IGAZSÁG FÁJJJ


AZZAL HOGY HÍZLALOD AZ ÖCSÉD AZZAL NEM A SZERETETED MUTATOD KI HANEM ELTESZED LÁB ALÓL!!!

2010. máj. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
azért mert havonta veszek neki 2 kekszet nem lesz semmi baja!Nem 2 drb keksztől fog jobban elhízni!De mind1!!!!!
2010. máj. 29. 23:20
 9/15 anonim ***** válasza:
vigyél neki könyvet!!! de rászoktatod!
2010. máj. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
sok könyve van neki....meg még kicsi,nem nagyon szeret olvasni!Focizni jobban szeret...XD
2010. máj. 29. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!