Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy egy fiú, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy fiú, egy hét "járás" után szerelmet valljon nekem?

Figyelt kérdés
Ma történt és teljesen ledöbbentett...tényleg vannak ilyen emberek akik első látásra?
2010. máj. 29. 17:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Már elnézést kérek,de milyen jogon ítélkezel barátom? A másik meg,énse szeretem a járás szót,csak úgyéreztem ezzel tudom leginkább definiálni a mondanivalóm egy részét.A harmadik meg,nem minden ember csak szerelemből jön össze valakivel,szal úgyhogy már szerelmesek egymásba,az esetek nagytöbbségében testi vonzalom,is elég,ahogy látom.És énis úgy jöttem össze a fiúval hogy úgymond megtetszett,és azért raktam fel ezt a roppant hülye kérdést,mert mindössze egy hete vagyunk együtt,és ezért fura nekem hogy máris aztmondta h szerelmes belém....erről van szó. 18/L
2010. máj. 29. 18:07
 12/14 anonim ***** válasza:

Akkor itt bizony kemény fogalomeltérés van. Akivel én együtt vagyok, azt szeretem, nem csak "testi vonzalom" van...tehát nem csak dugni járok össze vele, már elnézést, hogy így fogalmaztam. Annyi az egész ezek szerint, hogy a szexpartnered belédszeretett. Akkor viszont dönteni kell, hogy együtt akarsz-e maradni vele, mert te is szereted, vagy keresel mást, akinél van "testi vonzalom".

17:47

2010. máj. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
mi először szerelmet vallotunk utána jöttünk össze:) de mi két beszélgetés után lettünk szerelmesek:) szóval két nap után vallottunk szerelmet:) másnap találkoztunk és happy end:D
2010. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
18:13-félreértesz...összejöttem a fiúval mert tetszik,és mert szeretek vele lenni (de még nemvagyok belé szerelmes) egy hete vagyunk együtt,és nem feküdtem le vele,és egyenlőre nem is akarok.És szerintem az érzéseim komolyabbak lesznek,csak nem úgy mint nála,egy hét után...
2010. máj. 29. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!