Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez ugye csak egy hullámvölgy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ugye csak egy hullámvölgy?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok a barátommal, és most úgy érzem, hogy már annyira nem szeretem, de volt már ilyen csak a kapcsolat elején.. ugye ez csak egy hullámvölgy? :S

tudom, hogy ti ezt nem tudhatjátok, a kérdés igazából az lenne, hogy nektek volt már ilyen? és mi volt utána?

köszönöm a válaszokat

18/L


2010. máj. 29. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha írnál esetleg pár konkrétumot,akkor még hasznos válasz is érkezhetne...
2010. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ja igen, elnézést az kimaradt :S

hát mostanság többet veszekszünk apró dolgokon, én pedig a csendesebbik fél vagyok, ezért sok minden fölött szemet hunyok, de ez már kezd sok lenni :S

meg úgy állítja be a dolgokat, mintha én lennék a hibás, holott vagy mindketten hibásak voltunk vagy csak ő..

meginogtak az érzelmeim iránta :S

kezdek besokallni :s

2010. máj. 29. 14:04
 3/8 anonim ***** válasza:

szia!

először is én lassan 3éve vagyok együtt a pasimmal, s mi is pont hasonló helyzetben vagyunk, nekem is elegem van, h csak nyelek, de ő apró dolgokon is felhuzza magát...én bízom benne, hogy ez múló állapot... nekünk is többször volt ilyen a kapcsolatunk alatt.

Próbáld meg feldobni valamivel a kapcsolatot, frizura váltás, süss neki vmit, vagy a szexet dobd fel vmivel...én is hasonló dolgokkal készülök. :)

sok sikert.

2010. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok.A leírtak alapján nem látok nagy problémát! Nálunk is voltak gondok rendesen,évekig tartott míg összecsiszolódtunk annyira hogy ma már nagyon ritkák a viták! 12 éve vunk 1ütt,gyerek is van már,hajrá! Ha szeretitek egymást,akkor a tolerancia mindent megold,igaz ehhez ő is kell.33F
2010. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Az első év után hasonlóan voltunk a párommal. Borzasztó volt az első év utáni nyár...neki megvoltak a saját elképzelései a világról, nekem is...borzasztó türelmetlen voltam, ő meg önfejű...állandóan állt a bál. minden marhaságon, amit el tudsz képzelni...hova megyünk, mit csinálunk, miért van sapkád, miért nincs sapkád, tudod mint a nyuszika...:)

Aztán miután 3 hónapot végig bőgtem, lefogytam, kikészültem, azt mondtam legyen vége, ne kínozzuk egymást tovább...rendszeresen békültünk ki, vesztünk össze...elegem volt...amikor kimondtuk, hogy legyen vége és ő elindult összepakolni a cuccait, sírva fakadtam és megöleltem. Azóta soha nem engedtem el:) És soha nem is fogom...

Megbeszéltünk mindent akkor, és azután is mindent megbeszélünk.

Azt gondolom így utólag, hogy "túl hamar találkoztunk" hiszen akkor pontosan ekkorák voltunk mint most Te. 17-18 körül. Nehéz volt egyeztetnünk a dolgainkat elveinket, hiszen jóformán gyerekek voltunk. Nem azt mondom, hogy most már teljesen "felnőttünk", de képesek vagyunk a kompromisszumokra, tiszteljük egymást, bízunk egymásban (jobban bízom benne mint magamban, és ezt komolyan mondom...:) ) Azóta eltelt 3 év, és már az eljegyzést tervezi. Szóval a hullámvölgyek jönnek-mennek, vagy maradnak vagy nem....ha eléggé szeretitek egymást túl vészelitek, ha nem annak úgy kell lennie!


Amúgy beszéltem a párommal ezekről a hullámvölgyekről. Vannak napok mikor úgy érzem nem is szeretem, pedig ez nem igaz. Nem tudnék nélküle élni, nem is nagyon akarnék...egyszerűen van amikor ég a tűz van amikor csak parázslik, ez nem baj. Ez adja a sava-borsát a dolognak:)


Szerintem megoldjátok:)

Kitartás

2010. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16.02 nagyon nagy igazságot írtál! ugyanígy gondolom én is:)
2010. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2010. máj. 29. 21:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok,hogy nem nyelni kell,hanem megbeszélni a dolgokat.A párommal mindent megbeszélünk,van amikor fogóval kell belőle kihúzni a dolgokat de mindig össze jön és minden a helyére kerül.Az egyenes,őszinte beszéd a legcélravezetőbb.
2010. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!