Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én ezt nem értem. Elmagyarázná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt nem értem. Elmagyarázná valaki?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem az egészet. Folyton azt hallom, itt is azt olvasom, hogy elhidegülnek egymástól az emberek. Hogy már nem kell az, aki régen a szerelmem volt, mert meguntam stb. stb. Hogy túl megszokott a kapcsolat, kialudt a láng és még sorolhatnám....

Kérdem én, aki volt már többször szerelmes, (nem is egy tartana még mindig, ha a másik fél úgy nem dönt, ahogy), hogy hogy történhet meg ez? Mert én ha tényleg tiszta szívvel szeretek valakit, és szerelmes vagyok belé teljesen, akkor nincs mi kiábrándítson belőle. Egyszerűen nincs olyan, hogy felkeljek reggel, és azt gondolja, húúú úristen, minden érzésem eltűnt, kihültem. És itt most arra az esetre értem, mikor nem történt megcsalás, megbántás stb. Mikor minden rendben működik a két fél között.

Talán csak én vagyok ennyire hülye, hogy csak olyannal kezdek, aki tényleg fontos nekem? És akivel kitartok akár meddig? Mert szeretem?

Valaki világosítson fel légyszíves, mert ez a világ nagyon nem tetszik nekem. Talán fel kéne ébrednem. Vagy nem is tudom mit kéne csinálnom. Mert megint ott vagyok, hogy tönkrement egy kapcsolatom, amitől talán túl sokat vártam...


2010. máj. 28. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Segítek: Az emberek is állatok. Ahogy olvasom nem vagy 100%-ig életképtelen. Ennek örülj!! :D
2010. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szívemből szóltál, én sem értem ezt a mai világot, de kitartok amellett, hogy mi gondolkodunk jól.
2010. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem neked kéne felébredned, hanem a világnak...
2010. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb baj a szerelemmel van.Ha túl nagy a lila köd az elején,akkor vagy olyat vélünk látni a másikban,ami meg sincs benne és aztán jön a pofára esés vagy pedig a szerelem elmúltával (ami törvényszerű,hogy a lángolás egyszer alábbhagy) megijedünk,hogy jaj már nem szeretem,már nem olyan,mint régen stb. Ha a két fél ezután is képes együtt maradni szerintem az az igazi kapcsolat.Amikor látjuk a másik hibáját,de toleráljuk,amikor több már,mint egy jó test vagy egy jó szexpartner,egy igazi társ,a legjobb barát is egyben!

Azért pedig,hogy a kapcsolat hosszú ideig működjön tenni kell!

2010. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én tettem volna azért, hogy jó legyen. Még akkor is, ha a másiknál halványodnak az érzések. De egyik sem volt képes változtatni a dolgokon. Egyszerűen az embereknek nem olyan fontos a másik, hogy küzdjenek érte. Inkább keresnek egy új pasit, csajt, minthogy magukba nézzenek, és rájöjjenek akár a saját, akár a másik hibájára. És változtassanak ezen. Én úgy látom, hogy az igaz érzések az emberekből mára már kihaltak. Semmit sem gondolnak át, belevágnak olyasmibe, amiről már az elején tudják, h kudarcra van ítélve. Mert ne mondja nekem senki, hogy egyik napról a másikra elmúlhat az érzés bárkiből. Akkor az nem ért semmit. Talán csökönyös vagyok, de én úgy érzem, hogy olyan, hogy kihülés nincs. Olyan van, hogy nem volt igazán szerelmes....
2010. máj. 28. 22:44
 6/9 A kérdező kommentje:

És azt sajnálom a legjobban, hogy a nagytöbbségnek esélye sincs megismerni, milyen az, ha igazán szeret. Igazán szerelmes. Olyan szerelmet érez, ami egyszerűen nem tud elmúlni. Nem képesek rá. Tisztelet a kivételnek.

Mondjuk az biztos, hogy mi szenvedünk a legnagyobbat azzal, hogy megengedjük magunknak az ilyesfajta érzéseket.

2010. máj. 28. 22:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, az emberekben nincs tartás, és kitartás, de a felelősségtudat és a másikra figyelés is hiányzik. Az viszont igaz, hogy aki egyik pillanatról a másikra ott hagy valakit minden ok nélkül, azt nem érdemes sajnálni...


(második)

2010. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a szerelemnek több fajtája van, mert például nálam az első szerelmem az, akit soha nem tudtam elfelejteni, és még mindig nagyon fontos nekem, bár már nem is beszélünk, és ezt akkor is így érzem, hogy ha van másik fiú az életemben és az iránt is táplálok erős érzéseket...

19/L

2010. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért mert elk*rvult a világ és folyton másra vágynak, nem elég nekik egy.. főleg nem az olyan aki tényleg szereti is őket, aztán meg jön a siránkozás h egyedül maradnak!
2010. máj. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!