Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Barátnőm szakított velem. és teljesen magam alatt vagyok. :S

Figyelt kérdés

Sziasztok. a barátnőm szerdán dobott...mert már nem szeret...pedig az nap akartam megbeszélni a dolgokat,mert nagyon éreztem hogy ez lesz...pedig jól meg voltunk. de április 8.-án még annó mondta hogy nem érez úgy irántam mint eddig...de utána együtt voltunk az utána következő pénteken,és vasárnap...elhittem hogy csak pillanatnyilag érezte úgy...mert ő is mondta...

de ...most kiderült,hogy ... kiderült hogy nem...előtte odáig volt értem,utána úgy érezte hogy nem szeret...aztán megint 1 picit..de nem annyira. és most végleg eltűntek...ami furcsa mert kb. 4 napja még azt mondta hogy szeret... :S

megkértem hogy...utoljára hagy találkozzunk...mert meg beszélni szerettem volna vele...hátha még menthetőek a dolgok...de.. idézem mit mondott : "passzolok..bocsi :S"

teljesen magam alatt vagyok... ennyit még sosem sírtam...

mit kéne tennem hogy felépüljek ?? =(


2010. máj. 28. 14:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Hát Kösz. De ő nem olyan pláza p*csa féle... :S

és ez az amiért kiakadtam hogy így szakított velem... tőle ez szokatlan volt...de úgy tűnik rendesen félre ismertem :S

2010. máj. 30. 18:10
 12/20 anonim ***** válasza:

ha nem is pláza piccs volt, akkor egy kis szemét dög! egyik nap szeret, másik napra nem mert azt álmodta meg? fura...nem lehet hogy más csávó is belépett a képbe?

Ja és ne emésszed magad ezen a csajon, felesleges...

2010. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

annyira felesleges r*bancozni a csajt, csak arra nem gondol senki, hogy neki is nehéz lehetett?

azt nem tudom, mit kéne tenned, hogy "felépülj", én speciel pszihológushoz járok.

sok sikert. :D

2010. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Tényleg próbáld meg elfelejteni! Legyél minél többet a barátaiddal, az segít, hidd el! Otthon ha egyedül vagy, akkor egész nap csak gondolkodsz és mindig ő jár majd a fejedben! Ezért szervezz magadnak programokat, foglald el magad! :) Itt a nyár, most annyi lehetőség van!

Majd lesz valaki más, aki tényleg szeret, ne aggódj, de ne menj többet ez után a csaj után, mert nem érdemli meg!

Van egy nagyon jó idézet: "Aki miatt érdemes lenne sírnod, az eleve nem bántott volna meg, hogy sírj miatta!"

Remélem segítettem! :)


21/L

2010. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Azt mondja már meg valaki hogy a jó büdös életbe lehet kiszeretni a másikból???? Rohadtul nem értem. Én mai napig az összes bnőmet imdádom akikkel megismerkedtem és 2-3 heteket jártam !!!


Tutira valaki/valakik oltogatták a háttérbe ez hót ziher ahogy itt a gép előtt ülök annyira biztos!!!

Ne aggódj eltellik 1 hónap és neki lesz új barátja. Miért? Mert ezzel a módszerrel ugyan nem nevezhető ribancnak. Minden srác haverom akik szakítottak a bnőjükkel pont ez végett. A CSAJ "kiszeretett" belőlük. De velem is mindig ez volt. És lám: a csajoknak mindig akadt új szerelmes pasi számukra. Szóval elgondolkodtató legközelebb letisztázni a csajjal ha akad új bnőd. Le fogsz lépni ha esetleg járunk mert te már nem szeretsz? ??? Pofon! Miért? Mert nem azért nem szeret mert szar vagy.... hanem azért mert van új faszi a láthatáron. Ezért kell hogy szépen levezesd rajta az idegzeted. Tudd meg igazam van.


EZt pszihológus és sok szakértő állítja hogy a depi és szerelem ellen ha bánatos vagy megoldás: ideg levezetése.

Röhögcsélés és haverkodás menni nem fog könnyen.


20/F

2010. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

ez így most nagyon szar lehet neked.:/ ha velem így szakítanának, nagyon magam alatt lennék.

az a lényeg hogy próbálj minél többet a barátaiddal lenni, mert akkor rágódsz igazán ezen az egészen, ha egyedül vagy.

vagy járj el sportolni konditerembe vagy csak simán futni vagy bármi. az sosem árt, és még el is foglalod vele magad.

de szerintem új lánnyal még ne próbálkozz, csak ha tényleg szerelmes vagy, mert ha nem lennél belé igazán szerelmes, akkor őt is becsapnád, és ugyanolyan szar lenne neki, mint most neked.

16/L

2010. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig 2 oldal kommentet, de ha neki volt bőr az arcán, akkor te nyugodtan, már csak azért is gyere össze a barátnőjével :P
2010. máj. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
engem is most dobott ki a párom.. gyere vigasztalodjunk együtt!! 18/L
2010. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat. és lehet hogy igazatok van...nem érdemli meg hogy sírjak miatta... csak..még mindig szeretem :S...
2010. jún. 2. 20:11
 20/20 A kérdező kommentje:
hát..mehetünk..bulizzunk... 14/F
2010. jún. 2. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!