Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Barátnőm szakított velem. és teljesen magam alatt vagyok. :S

Figyelt kérdés

Sziasztok. a barátnőm szerdán dobott...mert már nem szeret...pedig az nap akartam megbeszélni a dolgokat,mert nagyon éreztem hogy ez lesz...pedig jól meg voltunk. de április 8.-án még annó mondta hogy nem érez úgy irántam mint eddig...de utána együtt voltunk az utána következő pénteken,és vasárnap...elhittem hogy csak pillanatnyilag érezte úgy...mert ő is mondta...

de ...most kiderült,hogy ... kiderült hogy nem...előtte odáig volt értem,utána úgy érezte hogy nem szeret...aztán megint 1 picit..de nem annyira. és most végleg eltűntek...ami furcsa mert kb. 4 napja még azt mondta hogy szeret... :S

megkértem hogy...utoljára hagy találkozzunk...mert meg beszélni szerettem volna vele...hátha még menthetőek a dolgok...de.. idézem mit mondott : "passzolok..bocsi :S"

teljesen magam alatt vagyok... ennyit még sosem sírtam...

mit kéne tennem hogy felépüljek ?? =(


2010. máj. 28. 14:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
menj el mozogni
2010. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Eléggé gusztustalan módon szakított veled a barátnőd.


Próbálkozz más lánykáknál, ha meg nem megy, össze vagy törve még mindig... Hát keress fel egy szakembert.

2010. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
tahó volt. nincs veszve semmi, barátnőd lesz még jópár. lesz aki megbánt, lesz akit te bántasz meg. bonts fel egy sört, gyújts rá egy cigire, ülj ki a napra, lélegezz mélyet, gondolj arra, hogy szabad vagy és tiéd az egész nyár.
2010. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondom neked őszintén, hogy az ilyen hálátlan kis ribiket, mint a volt nőd ki kéne zavarni a kertbe gyomlálni a paradicsomot, paprikát. Nagyanyámnál van hely, oda jöhetne. Ott megtanulná, hogy nem úgy mennek a dolgok, hogy csak úgy dobálódzok jobbra-balra az emberek érzelmeivel, hanem bekussolok és elfogadom azt, ami van, vagyis a valóságot.


Csak az a gond, hogy egyre több a gyomos kert, és vele együtt a 15-16 éves plázacica, akik még soha életükben nem hallották, hogy mit jelent másokat és más igyekezetét megbecsülni a világon.


17/L

2010. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Keress másikat!
2010. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:22


kedves 17/L.. a számból vetted ki a szót:) belevaló csaj lehetsz:)így legalább nem kel leírnom a véleményem mert meg egyezik a tieddel:D


17/F

2010. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat



talán tényleg keresnem kéne egy másikat...de egyenlőre nem tudok más lányra ránézni sem :S

mindig eszembe jutnak a vele töltött emlékek...de muszáj lesz valahogy elfelejtenem őt. lehetőleg káros cuccok nélkül akarom mert "Straight Edge" életmódot élek...



és még egyszer... köszönöm a válaszokat emberek sokat segítenek (Y)

próbálok arra gondolni hogy enyém az egész nyár

(még akkor is ha jobban örülnék annak hogyha vele tölthetném :S...)

2010. máj. 30. 17:33
 8/20 anonim ***** válasza:
Addig ne keress mást, míg őt szereted, hülyeség lenne
2010. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

együtt érzek veled,

az én volt barátom is kiszeretett belőlem. :)

2010. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Tényleg ne menj bele addig más kapcsolatba,amíg nem heverted ki valamennyire, mert akkor a kapcsolatban csak őt keresnéd, és elromlana.

Itt a nyár, menj lógj sokat a haverokkal, és ha van hobbyd, akkor kicsit azzal foglalkozz, és ne sírj egy ilyen kis p.icsa miatt!

Nem éri meg!!!

Telkünkön is van ám gaz bőven, de szerintem a sok kis plázacicka nem férne el rajta! De egy napig szívesen befogadnám őket:) lehet meg is emlegetnék rendesen azt a napot!!!!!!!!:D

2010. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!