Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostmár nem értem, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostmár nem értem, milyen csajok tetszenek?

Figyelt kérdés

Ellentétes válaszokat kapok folyton. Egyszer jó, ha van mit fogni egy csajon, máskor meg undorító dagadt tehén. Volt, hogy azt írták, hogy legyen egyedi az arca egy lánynak, de ha már valakinek kicsit nagyobb az orra, vagy kisebb a szeme, vagy akármi az máris undorító meg gnóm. Ha valaki egyedien öltözik annak már feltűnési viszketegsége van. Ha valaki tömegember az meg szintén undorító Most akkor mindenkinek ugyanolyannak kéne lennie vagy sem?


18/L


2010. máj. 28. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:

lányként lányokért érdeklődsz? hmmm :D

amúgy nem számít h más mit mond, mindenki mást fog mert mindenkinek más az ízlése...

legyen saját véleményed

2010. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerencsére van akinek ez van akinek meg az tetszik.

Azért kapsz ellentétes válaszokat

2010. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
legyél önmagad!!!Minek mutatkoznál másnak mások előtt?előbb-utóbb úgyis kibukik az igazi éned ami egy kapcsolat végét is jelentheti!Nézz ki úgy ahogy neked tetszik,viselkedj úgy amilyen valójába vagy;)
2010. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem, mert a lányok iránt érdeklődök, hanem mert olvasgatom itt a kérdéseket, és egyszer lehurrognak valakit azért mert egyedi, máskor meg épp az ellentéte. Egyébként én mindig magamat adom, volt már komoly kapcsolatom is, de egy ideje senki nem akar velem ismerkedni, és ezért aggódtam. Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.
2010. máj. 28. 13:30
 5/10 anonim ***** válasza:
mivel ezt az oldalt többen is használják, egyszerű hogy miért mások a válaszok
2010. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert nem mindenkinek ugyan olyan az ízlése? Vannak, akiknek a vékonyak jönnek be, másoknak meg azok, akiken van mit fogni. Egyik a szőkét, másik a vöröset, harmadik a pinket szereti. Ha megdöglesz sem fogsz tudni mindenki ízlésének megfelelni, nem tudom mit görcsölsz ezen.
2010. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Gondolj csak bele! Én nem szeretem a hosszú hajú pasikat. Inkább közepes, de exem tüsi hajú volt. Nem szeretem a zselét. Megkérdezel más lányokat, és tuti valaki a hosszú hajat imádja, más meg oda van a zseléért a pasija haján. És ez csak a haj volt.

Sok pasi jár gyúrni, nyilván mert sok csaj az izmokra bukik. És mi van akkor, ha én a mackós, "oda lehet bújni" típusú pasikat szeretem?

És mi van a szőrrel? Némelyik lány: fúj! ne legyen szőrös... míg más furcsállja a egy pasi akár csak a hónalját is szőrteleníti...

És sorolhatnám. Pont ahogy mi lányok nem vagyunk egyformák, úgy a pasik se. Kiemeltél néhány dolgot amiben eltérő a véleményük egy lányról, de a végtelenségig sorolhatnád.

Van aki a szolíd műkörmöt se szereti egy lányon, mást a karvalykarmok se riasztanak el.

Van akit nem érdekel a fenékméret, csak a lánynak a melle tetsszen neki, míg más elsőre nem néz derék fölé, és szemből...

Sorolhatnánk a végtelenségig. Nem vagyunk egyformák és ez a szép benne! Így lehet párja az általad említett "dagadt teheneknek" de azoknak is akik már hízni szeretnének de nem engedi az anyagcseréjük, és xs-es ruhákat hordanak. Van párjuk szőkéknek, barnáknak vöröseknek, alacsonyaknak, magasaknak... :-)

Ezért jó embernek lenni... Állatvilágban a gyermeknemzésre megfelelő egyedeket választják a hímek, ami így eléggé egységes, hogy mit takar... testméret, egészséges szőrzet, stb. Ott rosszabb egyedinek lenni.

Üdv. ebben a változatos világban. :-)


24/L

2010. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik te fogyatékos
2010. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok fogyatékos te lúzer
2010. máj. 28. 13:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti, igaza van... persze, nem kell bunkón megfogalmazni, de akkor is.



Nekem a vékonyabb lányok jönnek be, ha nagyon megfog, kicsi husi belefér, de a tonnadonnákat nem szeretem. Nekem az arc a legfontosabb, aztán fenék-mell.. meg persze az alak.


19F

2010. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!