Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá magam, arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá magam, arra, hogy megcsókoljam, ölébe üljek stb?

Figyelt kérdés
Gátlásos vagyok nagyon. Sok alkalom lett volna már hogy megtegyem. Nyuszi vagyok, nem akarom, de nem tudom elengedni magamat. Mit tehetnék? Mit mondjak magamban, hogy túl léphessek ezen? Fél éve együtt vagyunk. 16 ő is. Én is. :(
2008. okt. 20. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. lépések mindig nehezek. Próbáld legyőzni a gátlásaid. Kérd meg, hogy segítsen neked. Szerintem az nem oké, hogy még megcsókolni sem mered. Ő mennyire kezdeményező típus? nem tudom, mennyi minden történt eddig köztetek?
2008. okt. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Próbálgat kezdeményezni, de nem igazán nyílok rá, mert megijedek:( ő az első nekem. nagyon szeretjük egymást, ölelkezünk, simogatjuk egymást. Tudom hogy ő is szeretné, ezért szeretnék lépni, csak nem olyan könnyen megy ez nekem...
2008. okt. 20. 21:52
 3/11 A kérdező kommentje:
Neki is én vagyok az első.
2008. okt. 20. 21:54
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Megmondod neki. Kész, ha ennyire parázól, akkor inkább az utcára se menj ki. Így nem lehet normális párkapcsolatod, soha.
2008. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
sajna tudom:(
2008. okt. 20. 22:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. válaszoló vagyok. Miután a párod próbálkozik és te ennyire bátortalan vagy, nincs más dolgod, mint hagyni, amennyiben neked is tetszik a dolog. A többi már jönni fog magától, ne izgulj! Tőle is tanulhatsz sokat.
2008. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj, csajszi, nem ront mindenki ajtóstól a házba, jól van ez így, haladjatok csak szépen a saját tempótokban! Persze, hogy lesz normális kapcsolatod, miért ne lehetne? (Miért, az olyan "normális," ha valaki meg 13-14 évesen mindent elkapkod egy hónap alatt? :S) Különbözőek ebben az emberek, meg a kapcsolatok, ne hagyd, hogy azért kritizáljanak Benneteket, mert megfontoltabbak vagytok, mint mások! (Ugye hogy a "megfontolt" mennyivel jobban hangzik annál, hogy "félénk"? :D )

Ha nem mersz lépni, akkor mondd a barátodnak, hogy kezdeményezzen ő, hagyni könnyebb :) És legalább akkor annyit tettél, hogy közölted vele, hogy szeretnéd! Aztán később majd alakul, és Te is bátrabb leszel! Egyébként meg kérdezd meg magadtól, mitől félsz pontosan? Hogy a barátod nem fog örülni? Szerintem biztos fog! (Ha csak nem ő is visszahúzódóbb típus - de örülni akkor is fog!)

Hypathia

2008. okt. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kezdjed puszival! Az arcára... és ahogy írták is előttem: hagyd neki, hadd próbálkozzon! Mondd meg neki, hogy csak finoman... bízhatsz benne - mert ha eddig kibírta így, akkor most sem fog ajtóstól a házba rohanni.

Drukkolok nektek!

2008. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszike:) Azt hiszem menni fog ez! ;)
2008. okt. 21. 21:03
 10/11 anonim ***** válasza:

No, mi történt? Írd meg!


Arra gondoltam még, hogy ha szeretne simogatni téged, akkor közben nyugodtan megfoghatod a kezét is: vezetheted is, de hagyhatod is, és csak visszatartod kicsit, ha túl merész lenne... én nagyon szeretem, ha a párom fogja közben a kezem :-)

És kiadhatsz néha hangot is: ha valami nagyon jó, vagy rossz.

2008. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!