Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy tényleg szeretem-e? Már nem vagyok benne biztos? Szerelmes vagyok, vagy nem?

Figyelt kérdés

7 hónapja járunk,még nem volt szex,de minden egyéb igen,én most leszek 18,ő már elmúlt annyi,eléggé a szex körül forog már neki minden gondolata,kissé erőlteti is,de én még nem akarom.Nem tudom mért.Na a kérdés: miért van ez?Talán nem is vagyok szerelmes csak jobban szeretem a többinél,mert ott van nekem mindig ha szükségem van valakire?Szeretetet ad,és ezért kell nekem,de nem vagyok szerelmes és ezért nem akarom a szexet (vagy még nem akarom) ?Én magam nem tudom eldönteni,nem igazodok már el ezen az egészen.Nem szoktunk amúgy vitázni,már együtt is aludtunk kétszer,de semmi szex.Néha szünetet akarok,de akkor lehet szakítanánk,ettől meg félek,ezért sosem tartok szünetet úgymond.PLEASE mondjátok hogy szeretem és nem csak azért kell hogy ne unjam magam...:S(gondolom jön majd a válasz hogy: "mi honnan tudjuk h szereted e ha te sem tudod",de én hasonló helyzetben lévők véleményét,élményeit kérném)thx


egy kétségbeesett 17 éves lány...Z.


2010. máj. 26. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak megijeszt a szexcentrikussága... nem? Mióta van ez?
2010. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, mi honnan tudjuk? :D

Na jó viccet félre téve. Lehet hogy szereted, csak éppen nem vonz téged szexuálisan. Jól elvagytok, megértitek egymást, de a "kémia közbeszól". Egyszerűen nem kívánod és kész, van ilyen. Viszont akkor jobb szakítani, mert ez így nem lesz jó.

2010. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A pasiban van a hiba. Előbb utóbb találsz egy másikat aki be fog zsongatni téged. Sok sikert!
2010. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kivánom,nagyon is,csak valahogy gátlásosság van bennem,nem tudom,mintha csalódást okoznék azzal valakinek,lehet magamnak,ha megtenném,pedig NAGYON kivánom,csak ő olyan tipikus fiu,már hamar akarta volna a szexet,de vár rám azt mondta,ameddig kell,csak ez a folytonos erőltetés...lehet ha nem unszolna jobb lenne,még talán akarnám is,lehet ez a baj?
2010. máj. 26. 21:50
 5/9 A kérdező kommentje:
volt hogy bezsongatott mikor még nem is jártunk :s nem értem miért nem használom ki a lehetőséget hogy most még szeret is :S de van más is aki bezsongatott mialatt jártunk,mert akkor épp elvoltam bizonytalanodva a kapcsolatban,ez baj?
2010. máj. 26. 21:53
 6/9 A kérdező kommentje:
bocs a sok kérdésért :S csak hát ZIZI vagyok, a nevem is mutatja :D
2010. máj. 26. 21:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani!

Szerintem te egy olyan nő vagy aki elfojtja a vágyait. Kedves kérdező! Neked egyszerre több pasi kellene! Szeresd magadat! Legyél dögös rbc! Ez nem baj! Csak ha olyannal jönnél össze aki a szexnél többet akar, tartósabb kapcsolatot! Merj önmagad lenni!

2010. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha 7 hónap alatt nem kívántad meg akkor nem is fogod! Ami nem megy az ne erőltesd! meg sztem nem vagy belé annyira szerelmes! Ha még szűz vagy akkor ne vele veszítsd el sztem!

Ha meg már nem akkor miért ne próbálhatnád ki vele milyen a szex? Ahhoz nem mindig kell szerelem!Utánna meg majd mindig csak szexelni akarsz vele, hidd el:D:D

Amúgy pasiból van még jó hogy neki minden a sex körül forog és ráadásul 18 éves!naná hogy csak a szex!Igazán nagyon szerethet téged ha eddig várt rád:)

2010. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szerintem is szeret,még mindig hajlandó várni,meg hát érzem is :) de amúgy kívánom,már volt hogy bele is mentem volna,csak a suli is akadályozott a sok tanulás,inkább most arra koncentráltam,de kívántam sokszor,kívánom is,szerintem csak a neveltetésem miatt van ez,olyan mintha bűntudatom lenne attól hogy megteszem :S:( létezik egyáltalán ilyen?jó hülyeségnek hangzik tudom,vagy az lehet a baj hogy a családomnak nem akarom később elmondani,mert az olyan ciki?
2010. máj. 27. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!