Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolsz erről? (bővebbent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz erről? (bővebbent lent)

Figyelt kérdés
konkrétumot úgyse mondok :) annyira szeretnélek megismerni amennyire lehetséges mármint bizonyos határokon belül először :) utánna majd nemtom ahogy alakul ezt irta az egyik haverom.barátnője van,de mostanában elég furán viselkedik velem. elköszönésnél meg igy tett:nekem most mennem kell:S majd holnap suliban beszélünk..... addig is legyél jó:) és ne érts félre :) na szerintetek mit akar?csak úgy megismerni mint barátot vagy talán többet ??
2010. máj. 26. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Először megismerni, aztán lehet többet. Annyira szerintem ő sem biztos a dolgában.
2010. máj. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

többet akar, csak fél, hogy kiderül ezért mindig ír olyat, hogyha kiderülne, tudjon mivel takarózni

mint pl a "ne értsd félre"

és azért akar minél jobban megismerni, hogy tudja, miattad dobná e a bnőjét

és azért határokon belül, mert megcsalásra nem készül

2010. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szabály, ha egy ffi felkeres egy csajt, és kezdeményez foglalkozik vele és azt mondja hogy meg akarja ismerni, akkor biztos, hogy akar valamit (max tudat alatt), akármilyen körülményekben van.
2010. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annak idején egy srác ilyeneket írogatott nekem. Azóta is együtt vagyunk. ^^
2010. máj. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!