Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? (Bővebbent lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (Bővebbent lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

15 éves fiú vagyok. Párkapcsolatom volt, viszont az olyan, hogy egy nagy semmi..mintha nem is lett volna.. szépnek nem vagyok szép.. önbizalmam nincs.

Eléggé szeretet hiányom van :/ de ahogy elnézem egy jó darabig az is lesz.. bunkó nem vagyok, de utálom a "beképzelt nőket"

Persze természetesen tetszik nekem is 1-2 lány, de hát abból se lesz semmi.

Már többször "elgondolkodtam" öngyilkosságon, mikor már annyira sz*r volt,hogy..

Szerintetek ez normális?

Elég égőnek tartottam ezt így ide kiírni, de névtelenül oké:D

Köszi


2011. okt. 26. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
fú, én is gondolkodtam már öngyilkosságom, mert én is rohadtul szeretetéhes vagyok, és akkoriban épp nagyon szar volt a kapcsolatom a szüleimmel. egyébként ebben a korban úgy-ahogy még ez el is fogadható, hiszen úgy hullámzik a hormonszint, hogy valami hihetetlen. ha viszont nagyon-nagyon gyakran gondolsz rá, lehet, hogy baj van. és ha meg is teszed, akkor már pláne.
2011. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 18 éves koromig nem volt normális kapcsolatom, azóta sem sok, de legalább tartalmasak. Nyugi, élvezd inkább, hogy még nem kell dolgozó 26-osnak lenned...
2011. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát van, hogy sokszor gondolok rá, hogy hogyan tenném meg.. de persze merszem úgy se lenne hozzá, de azért gondolok rá =/

de ez a szeretethiány nem is fog rendeződni=/

2011. okt. 26. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:

én 20 vagyok és ugyan olyan helyzetben, mint te.


öngyi az egy fasság csak a gyávák csinálják akik nem olyan erősek, hogy holmi belülről jövő érzés urrá legyen rajtuk


gyúrsz? ha nem gyúrjál. ha izomállat leszel akkor akárhogy néztél ki, sokkal jobban fogsz kinézni. ez önbizalomnövelő is.


ha feszül az izom, kockásodik a has férfinak érzed magad, a tesztoszteron szinted is megnő és te is magabiztos lesze és a csajok is bomlanak utánad

2011. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebben a korban sokan gondolnak az öngyilkosságra, pedig semmi okuk rá, hiszen még gyerekek, előttük az élet.

A beképzelt lányokat én sem kedvelem. Iskolás koromban nekem sem volt senkim se. Egy ideje viszont épp annyi ideig vagyok egyedül, míg élvezem a szabadságot.


35/F

2011. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hm.. értem

gyúrni nem gyúrok..

viszont, mikor látom a másikat... hát akkor az nekem nem egy jó érzés=/ hogy nekem ez nem adatik meg vagy nem is fog...

2011. okt. 26. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!