Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha már rég nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha már rég nem vagyok szerelmes a páromba?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt és kb. a 3. évig voltam belé úgy igazán szerelmes, azóta "csak" szeretem.

Néha eszembe jut, hogy talán mással tovább tartana-e a szerelem...


2017. szept. 7. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem tart tovább, körülbelül ennyi az ideje.
2017. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem tart tovább, de ha ilyesmin gondolkodsz, akkor az a szeretet is elég enyhe.
2017. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
A szerelem elmúlik. Olyan két-három év általában.
2017. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Normalis. 2-3 evig tart a langolas. Ji esetben.
2017. szept. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

azta, elég lehangoló ezeket a válaszokat olvasni. nekem túl sok tapasztalatom nincs mivel csak egy ilyen hosszabb kapcsolatom volt, de ott is kb 3 év volt az a határ ahol elmúlt a szerelem és már csak szeretetből voltunk együtt. azért bízom benne hogy vannak még üdítő kivételek ahol ez tovább is tarthat mint 3 év!


22N

2017. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Tizenhármas ***** válasza:
95%
Ez sajnos általában elmúlik. De ha szerencsések vagytok, akkor ami megmarad is többet ér, mint mással egy szerelem :)
2017. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
22n: nem fog tovabb tartani, hanem szerencses esetben atmegy szeretetbe es kotodesbe. Azok szoktak valni, akik ezt nem tudjak meglepni.
2017. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem tart tovább mással sem, maximum újra kezdődik a ciklus.


De így sosem lesz mondjuk családod, gyerekekkel, ha állandóan ott akarod hagyni a másikat amikor elmúlik a lángoló szerelem mondjuk 3-5 év után. Nem erről szól csak az élet.


Szerinted a szülők, nagyszülők, dédszülők egész életükben úgy voltak együtt 30-60 éveket, hogy végig őrülten szerelmesek voltak, úgy neveltek fel gyerekeket felnőttekké? Majd ha már családot akarsz, ebbe is gondolj bele.

2017. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
3 év a leghosszabb idő amíg a szerelemnek nevezett kémiai anyagok "felszívódnak" az agyadból. Ez után megmaradhat a szeretet és a közös élmények amik ugyanolyan (talán fontosabbak is) fontosak,mint az a kémiai cucc. Viszont ott majd el is dől,hogy az adott személyt szeretted vagy csak a lángolást. Ha rám hallgatsz nem egy kémiai katyvasz fogja meghatározni az életed. (Mobdom ezt úgy,hogy tudom milyen az igazi minden elsöprő lángolás,viszont jobban szeretem tudni mi van a fejemben.)
2017. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Amugy meg miert akarna valaki allandoan olyan full szerelmes lenni, mint egy kapcsolat elejen? Akkor tok jo, de en orulok, hogy nem allando allapot.
2017. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!