Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utasítja el a barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasítja el a barátom a szexet?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk majdnem együtt, és nagyon ritkán tudunk együtt aludni, pl mikor nyaralunk vagy hétvégére kiruccanunk.

Akármikor elalvásra, vagy csak délutáni pihire, vagy felkelés után, próbálok odanyúlni, vagy csak simogatni ott, egyszerűen mindig visszautasít.

Azt mondja most nincs kedve, fáradt vagy oh csak ne már...

Már nem merem megsimogatni se, vagy kezdeményezni, mert félek a visszautasítástól, és annyira fáj nekem...

Igaz, csókot se úgy ad már mint régebben, csak egy egyszerú puszit a számra mikor találkozunk és búcsuzunk....


Mit tehetek hogy jobb legyen, vagy ez ellen én már nem tudok mit tenni? :(

25L



2017. aug. 12. 10:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért stresszfaktor nála a dugás, ezért kerüli.


Elégítsd ki párszor úgy, ahogyan szeretné - anélkül, hogy neked kelljen "megfelelnie". Egyoldalúan kapjon a fickó, nna!


Vagy beszélgessetek a dologról.

2017. aug. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék egy olyan nőt aki foglalkozna velem és akarna velem szexelni. Ismerj meg engem.
2017. aug. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

talán igazatok van, és nyüg vagyok neki, vagy csak nem szereti csinálni...

lehet más oldalán boldog lennék, csak amugy én nagyon szeretem őt, csak ez az intimitás egy nagy 0 az ő részéről..:/

2017. aug. 13. 10:14
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes beléd. Az meg hogy fáradtság meg egyéb hablaty. Én hulla fáradtan is hagytam hogy rám jöjjön a pasim, mert akkor is kívántam nem tudtam neki nemet mondani. És ő rám is jön minden nap, akármilyen fáradt.
2017. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Részéről elmúlt a szerelem, kérdező. Erről nem tehet, hisz az "csak" egy hormon, ami jellemzően fél-két év alatt lebomlik. Ha ezalatt nem ápolják a felek a kapcsolatot, óhatatlanul semmivé foszlik.

Egyedül nem tudsz tenni ellene semmit. S most már ketten is hiába próbálnátok, nem fog menni.

2017. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Írj nekem beszélgessünk.
2017. aug. 14. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!