Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én voltam a hibás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én voltam a hibás vagy a barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok az én véleményem szeirnt a barátom volt a hibás


Barátom elment egy búcsúbulira

Annyit kértem tőle hogy hívjon fel amikor oda ért

Küldjön képet hogy jol van

És hivjon amikor hazáért


1 óráig vártam rá amikor kb 20 perc alatt odaér a helyszínre


1 órát vártam rá elegem lett felhivtam és irtam sms is

Annyit irt hogy nincs baja jól van


Én mérges lettem rá

És kiosztottam hogy 1 órát vártam


Undoooritó vagy

Mit képzelsz magadról

Én vagyok a hibás amikor megbeszéltünk valamit és nem úgy csinálod

Könnyebb mást hibáztatnod persze mint beismerned a tettedet

Szolháttal volna

És akkor nem lett volna ez


És még engem hibáztatott hogy ezt is én rontott el hogy baszogattam hivtam irtam neki sms-t


Mit gondoltok erről

Ti ha a párotokkal megbeszéltek valamit és a másik fél nem úgy csinálja ti mit csináltok


És szerintetek ki volt a hibás



2017. aug. 12. 06:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozni ment el, te meg teljes fényképes jegyzőkönyvet kérsz róla?


Miért nem lett volna elég, ha felhív, ha hazaért?


Próbálj meg benne bízni és elengedni magad.


Ha folyton cseszegeted, az a párkapcsolatotok rovására megy.

Ha buliba megy a pár egyik tagja, sose szabjatok időhatárt, meg, hogy hívjon fel, ha odaért meg csörgeted stb.


Felesleges!


Egy buliban az ember jól érzi magát, repül az idő, azért megy, hogy lazítson. Nem a telefonján közvetíteni az eseményeket a párjának... Gondolj bele, neked sem lenne jó.


Ha hazaért, majd felhív és beszéltek vagy találkoztok.


Felesleges hívogatni ellenőrizgetni, ez csak vitát fog szülni mindig.


Lazíts kicsit és ne vitázzatok!

2017. aug. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Ez az ismerd el a tettedet duma is baromi túldramatizált. Hozd még ki belőle, hogy ebből látszik, hogy eddig az egész kapcsolatotok hazugság volt, nem is szeret igazából, csak meg akart dugni és kihasználni, meg még amit akarsz. :D

31/f

2017. aug. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hozzá kell tegyem ha én megyek el valahova nekem fel óránkent fel kell hivjam képet kell csináljak

Irnom kell neki viberen

Én csak 2 szaros hivást kértem hogy tudja nem történt baj

Ez olyan rohadt nagy kérés

2017. aug. 12. 07:39
 4/9 A kérdező kommentje:

Beszélni se kell

Írnia se kell

Csak csörgessen meg


Fiúk lányok ilyen nehéz

2 csörgést kértem

Amikor oda ér és amikor haza ennyi

2017. aug. 12. 07:47
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Két féltékeny, birtokló idióta. Összeilletek.

Nem szoktam kérni a férjem, hogy hívjon meg küldjön képet. :) Ott van, ahova mondta, hogy megy. Elég, ha akkor hív, ha gond van. Pl. lekéste az utolsó buszt, és menjek érte kocsival.

Tudom, hogy kb. mikor ér haza. Ha órákkal később sincs otthon, akkor persze aggódok, de ilyen esetben külön kérvény nélkül is dob egy üzit, hogy ne parázzak.

Nem egy 10 éves kisfiú, hanem felnőtt férfi.

2017. aug. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Hát ha fordított esetben neked is állandóan jelentést kell tenned, akkor jogos a felháborodásod.

Viszont ez így egy nagyon nem normális kapcsolat. Ennyire nem bíztok egymásban? Nevetséges ez a "ha odaérsz hívj meg küldjél képet"dolog. Nem a világ végére ment, 20 perc alatt ott volt mint mondtad, mégis mi baja lehetne? Képet küldeni meg pláne minek? Hogy tényleg ott van ahol mondja? Vicc....

Az ember szórakozni megy el, nem azért hogy fél óránként jelentgessen. Elég akkor felhívni a másikat mikor hazaért. Ez féltékenységen és birtokláson alapuló kapcsolat, semmi jóra nem vezet, csak megkeserítitek vele egymás meg a magatok életét.

2017. aug. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
En valoszinuleg az elso "undorito vagy" utan letiltalak, es reszemrol befejezettnek tekintem a kapcsolatot. Nekem senki ne ugasson ilyen stilusban.
2017. aug. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A jó hír a sztoriban az, hogy mintketten undorítóak vagytok, legalább tökéletesen összeilletek. Maradjatok csak együtt, addig is elkerülitek a normális embereket.
2017. aug. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ő irányításmániás, te meg hisztis idióta, de hülyék vagytok mindketten.


Maradjatok együtt, addig sem kerültök kapcsolatba értelmes emberrel :)

2017. aug. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!