Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ki a hibás? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki a hibás? Én vagy a barátom?

Figyelt kérdés

A barátommal nagyon szeretjük egymást, igaz nem régóta vagyunk együtt, de úgy érzem máris nagyon sokat veszekedünk teljesen banális dolgok miatt. Ő külföldön dolgozik, én pedig itthon várok rá. Ezzel nincs is semmi gond... csak úgymond nagyon féltékeny tipus és nem mehetek el sehová a barátnőkkel bulizni vagy szórakozni, csak egy-két kávéra,vásárolgatni, esetleg kajálni valamerre, mert az még "belefér" , de sokszor már az ilyenből is vita van. A nap 24 órájában a rendelkezésére kell állnom , mert amikor ő hiv én azonnal felkell vegyem vagy visszakell irjak, de ha én kell várjak rá órákat azzal semmi gond, de ő 2 percért már kivan akadva. Nekem is vannak dolgaim főzés,takaritás,munka...stb. Úgy érzem nagyon csak a "magáénak" akar tudni, és próbál rendelkezni felettem, pedig nem vagyok egy tárgy... Próbáltam elbeszélgetni vele a dolgokról de aznap még minden rendben van, másnak meg mintha egyik fülén be és másikon ki...

Mit ajánlotok? Hogy tudnánk elbeszélgetni erről a témáról? Nem szeretném elvesziteni, mert nagyon szeretem, de kezdek már besokallni...



2017. júl. 8. 08:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Itt nincs hibas vagy nem hibas. Az ilyen ember szimplan kuka. Parommal jelenleg mas kontinensen elunk, de szerintem o is engem, meg en is ot kb. a masodik ilyen hisztinel dobtuk volna ki. Tavkapcsolatot nem lehet igy vegighisztikezni mint valami menstrualo, feltekeny tinilany.
2017. júl. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%
Menekülj! Az ilyen ha együtt éltek ütni is fog. Ez terror, beteg ember, de miért hagyod?
2017. júl. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy bármikor bármilyen módon kezet emelne rám. Nagyon kis nyuszi szive van. Csak szerintem neki a féltékenység a betegsége...ebből kellene kigyógyitani...
2017. júl. 8. 08:43
 4/35 anonim ***** válasza:
98%
Nyuszi szíve? Érbredj már fel. Távolból korlátozz, lelki terrorban tart. Persze Te vagy a hibás, mert hagyod. Nagyon fiatal lehetsz. Majd akkor csak idő kérdése és megtapasztalod.
2017. júl. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
86%
Sose gyógyul ki belőle!
2017. júl. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
28%

Mihelyt önbizalma lesz neki magától, kigyógyul belőle. Ehhez te kevés vagy kérdező. Ez tipikusan olyan probléma, amit te nem tudsz megoldani. Az, hogy ki hibás meg ki nem, nincs jelentősége. Rendeld haza és dolgozzatok itthon a továbbiakban, ezt meg beszéld meg vele, hogy muszáj változtatnia. Vitába ennek kapcsán ne bocsátkozz, ha felszívja magát, csak közöld, hogy beszéltél. Pakolj és menj, ha nincs változás.

30/f

2017. júl. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodtam megvárom, hogy jöjjön haza és majd meglátom, hogy viselkedik és az alapján döntök. Addig mig itthon volt és együtt voltunk, szó szerint a tenyerén hordozott. Szeretni, hogy szeret az biztos, mert másképp nem féltene ennyire...az eddig barátaim is féltettek , csak nem ennyire..ez kezd nekem egy kicsit sok lenni. Vajon a távolság lehet az oka mindennek? Vagy velem van baj, hogy túl komolyan és szivügyre veszem a dolgokat? Esetleg vele, hogy ennyire féltékeny tipus? Én is féltem, mert hát ez természetes dolog, de minden kis apró egérnyi problémából nem csinálok egy elefántnyit....
2017. júl. 8. 09:04
 8/35 A kérdező kommentje:

Előző!

Ahoz képest, hogy én már szinte mindent megtettem annak érdekében, hogy teljes bizalmat nyerjen mégsem úgy viselkedik. Sok mindenről lemondtam, vagy megtettem a kapcsolatunk érdekében, csak úgy látom mintha ő ezt nem értékelné, és ő nem tenne semmit csak várná a sült galambot.

...amúgy náladnál csak pár évvel fiatalabb és mégsem ilyen gondolkozással van...

2017. júl. 8. 09:08
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg menekülj, nem gyógyul ki, egyre csak rosszabb lesz. Barátnőm példáján végig néztem ilyen kapcsolatot, és borzalmas volt.

A végén már velünk barátnőivel sem találkozhatott,csak otthon a 4 fal között, az ő jelenlétében. Ááá iszonyu nehéz volt lezárnia is, mindig visszakönyörögte magát, ment az ígéret hogy megváltozik, de csak rosszabb lett.


Az ilyen kapcsolattal tényleg egyet lehet tenni, le kell zárni még idejében.

2017. júl. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem hibás egyikőtök sem,de aki féltékeny az saját maga bizonytalan.Egy ilyen esetben plusz még a távolság az nagyon rontja az összképet.Nekem volt ilyen barátnőm,közel laktunk egymáshoz,de ez felőrölt engem.Ugyanez volt a szitu,mint nálatok,hogy ha hívott és később hívtam vissza,mert dolgoztam,akkor biztos nővel voltam,bezzeg őt mikor nem értem el,hiszti volt,hogy hát ő pedig dolgozott,mit képzelek én.......stb.,ez sajnos véget vet a kapcsolatnak előbb-utóbb.
2017. júl. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!