Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ki a hibás? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki a hibás? Én vagy a barátom?

Figyelt kérdés

A barátommal nagyon szeretjük egymást, igaz nem régóta vagyunk együtt, de úgy érzem máris nagyon sokat veszekedünk teljesen banális dolgok miatt. Ő külföldön dolgozik, én pedig itthon várok rá. Ezzel nincs is semmi gond... csak úgymond nagyon féltékeny tipus és nem mehetek el sehová a barátnőkkel bulizni vagy szórakozni, csak egy-két kávéra,vásárolgatni, esetleg kajálni valamerre, mert az még "belefér" , de sokszor már az ilyenből is vita van. A nap 24 órájában a rendelkezésére kell állnom , mert amikor ő hiv én azonnal felkell vegyem vagy visszakell irjak, de ha én kell várjak rá órákat azzal semmi gond, de ő 2 percért már kivan akadva. Nekem is vannak dolgaim főzés,takaritás,munka...stb. Úgy érzem nagyon csak a "magáénak" akar tudni, és próbál rendelkezni felettem, pedig nem vagyok egy tárgy... Próbáltam elbeszélgetni vele a dolgokról de aznap még minden rendben van, másnak meg mintha egyik fülén be és másikon ki...

Mit ajánlotok? Hogy tudnánk elbeszélgetni erről a témáról? Nem szeretném elvesziteni, mert nagyon szeretem, de kezdek már besokallni...



2017. júl. 8. 08:24
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy másik országból így parancsol neked, mi lesz, ha megjön?

Próbálna engem egy pasi így lekorlátozni.

Nem találok hibást, ő egy féltékeny bunkó, te pedig buta vagy, ha tűröd.

2017. júl. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Csak reménykedem hátha jobb lesz..
2017. júl. 8. 10:10
 23/35 anonim ***** válasza:

Mindketten.

A barátod azért, mert egy féltékeny, kontroll mániás, uralkodó alak, te pedig azért, mert még nem rúgtad ki.

2017. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

"Csak reménykedem hátha jobb lesz.."


Nem. EZ csak rosszabb lesz.

2017. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Nem lesz jobb. Az ilyen esetek csak tovább fajulni szoktak.
2017. júl. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Na az is igaz, aki betegesen féltékeny, az 99%, hogy félrelép. Magából indul ki. Távkapcsolatban meg egy pasi tuti, de itt most ez a legkisebb gond.
2017. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező olvasod is amiket a többiek írnak? Ne haragudj nem ismerlek de már én is féltelek. Ok értem én is hogy amikor együtt voltatok kedves volt, aranyos stb. De hidd el, ezek a gondolatok benne vannak amiket a többiek is írtak, és ez már probléma. Mi lesz ha elmentek együtt egy buliba és teszem fel egy ismeretlen pasi leszolit, el kezd a barátod majd megfenyegetni, vagy gyanúsítgatni hogy esetleg ismered, vagy volt is valami? Én csak annyit kérek tőled hogy halgass a sok névtelen hozzászóló véleményeire mert, olyat is látnak amit Te nem. Szóval kérlek érts meg a barátod féltekeny és amikor nem mondja neked akkor is ott lappang benne, és ez a belső feszültség, hidd el hogy nagyon szemét dolgokat tud művelni egy kapcsolatban.
2017. júl. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen egyet értek az előttem szólóval. A betegesen féltékenykedők a legnagyobb megcsalók, és magukból indulnak ki, azért annyira féltékenyek hogy folyamatosan elszámoltatják a másikat.

Valószínű hogy ő ott kint lazán félre kufircolt, nem véletlen hogy azóta jött nála elő jobban ez a féltékenységi őrület.

2017. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem lesz jobb.Ő ilyen,vaj van a füle mögött,azért csinálja ezt.Nem értem én sem,hogy onnan hogy tud korlátozni ezekben a dolgokban,de azt sem,hogy te miért teszel eleget neki.
2017. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, hibás vagy, hogy aszisztáltál ehhez. Pláne hogy ez az elszámoltatás csak feléd volt elvárás, ő órákra is várathatott. Én mindig úgy vagyok vele, hogy a feleknek egyenlőnek kell lennie a kapcsolatban. Ha ő elvárja hogy mindig egyből jelentkezz, akkor ő is tegyen úgy. Szóval neked már csak ezért sem szabadott volna belemászni ebbe, mert a viszonzása nem volt meg. Balhézik érte? Hát tegye, olyan messziről mégis kit érdekel? Majd lenyugszik jelentkezik. Ezt azért tudta megcsinálni veled, mert hagytad. Neki meg tuti voltak kinn nőügyei, azért is csinálta ezt. Csak mostmár nem fog változni, itthon os lelki terrorban fog tartani.
2017. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!